پاورپوینت بررسی آکل مال به باطل از منظر فقه اسلام


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
19 دسامبر 2018
نوع فایل
Powerpoint
حجم فایل
703
تعداد صفحات
15
دسته بندی
تعداد بازدید
640 بازدید
۶۰,۰۰۰ ریال

در اهمیت مال حلال و پرهیز از حرام در اسلام زیاد تاکید شده است در پاورپوینت بررسی آکل مال به باطل از منظر فقه اسلام به این موضوع پرداخته شده است این پاورپوینت در مورد تصرف مال دیگران توضیح داده است.

پاورپوینت بررسی آکل مال به باطل از منظر فقه اسلام

پاورپوینت بررسی آکل مال به باطل از منظر فقه اسلام

مختصات پاورپوینت

این پاورپوینت به صورت کامل موضوع را مورد بررسی قرار داده است و تعداد اسلاید های آن 18 عدد می باشد که پس از خرید می توانید به صورت آنی دریافت کنید در صورت تمایل می توانید نسبت به اضافه کردن این پاورپوینت درخواست دهید از قسمت تماس با ما که در اسرع وقت انجام خواهد شد .

تعریف رشوه

رشوه به ارائه ، دادن ، درخواست ، یا دریافت هرگونه اقلام با ارزش به عنوان وسیله ای برای تأثیرگذاری بر اقدامات فردی که وظیفه عمومی یا قانونی انجام می دهد ، اشاره دارد. این نوع اقدامات منجر به موضوعاتی می شود که باید به طور عینی مورد رسیدگی قرار گیرند و به بهترین نحو که مناسب منافع خصوصی تصمیم گیرنده باشد. رشوه به عنوان جرم محسوب می شود و هر دو پیشنهاد دهنده و گیرنده می توانند مجرم شناخته شوند.

رشوه اغلب به رشوه دادن مقامات دولتی ، دادن پول (یا چیز دیگری با ارزش) در ازای یک مقام دولتی که به نحوی به نفع متهم عمل می کند ، اشاره دارد.

 به طور سنتی در گذشته بخصوص در دین اسلام ، رشوه به قضاتی محدود و اشاره می شد که در ازای حکم به روش خاصی پول می گرفتند. با گذشت زمان ، قوانین رشوه گسترش یافته است. در حالی که در گذشته برخی از قوانین رشوه گیری ایالتها فقط برای کارمندان دولتی اعمال می شد ، امروزه هر مقام دولتی – حتی کسی که به عنوان داوطلب خدمت می کند – معمولاً می تواند به عنوان رشوه به عنوان یک مقام دولتی در نظر گرفته شود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.