پاورپوینت در مورد ارگونومی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
26 ژوئن 2022
نوع فایل
پاورپوینت
حجم فایل
2 mg
تعداد صفحات
57
دسته بندی
تعداد بازدید
313 بازدید
۵۰,۰۰۰ ریال

پاورپوینت در مورد ارگونومی به وضعیت سلامتی کارگران در جلوگیری از آسیب های اسکلتی -حرکتی پرداخته است در این پاورپوینت مهندسی عوامل انسانی در این گونه آسیبها مدنظر می باشد.

در این پاورپوینت تعریف ارگونومی یا علم راحتی ، اهداف و حیطه های مهم آن کامل توضیح داده شده است به عنوان نمونه تعاریف بیومکانیک ، آنتروپومتري و … تعریف و توضیح کامل دارد.

همچنین ببینید: پاورپوینت فیزیوتراپی در بیماریهای پوستی

پاورپوینت در مورد ارگونومی

دارای دیزاین زیبا با فونت مناسب می باشد.

تعداد اسلایدها 57 می باشد.

به صورت خلاصه و مختر توضیحات دارد.

دارای تصاویر مربوطه کامل است.

پاورپوینت در مورد ارگونومی

تعریف ارگونومیک

چیزی که برای کار روان با بدن انسان طراحی شده است به گونه ای طراحی شده است که ارگونومیک باشد. اگر بعد از استفاده از کامپیوتر انگشتان شما درد می کنند، ممکن است به یک صفحه کلید ارگونومیک نیاز داشته باشید. یا می توانید بازی های ویدیویی کمتری انجام دهید.

Ergon ، کلمه لاتین برای “کار”. مطالعه ارگونومی به ایجاد کارآمدترین کار انسان و ماشین با هم، به ویژه در محل کار می پردازد. طراحی ارگونومیک طراحی ای است که هنگام استفاده از آن راحتی کارگر را ارائه می دهد. می توان آن را برای همه چیز از صندلی اداری گرفته تا صفحه کلید مهم در نظر گرفت، زیرا طراح Yves Behar اظهار داشت که “ارگونومی در مورد طراحی است که به خوبی با بدن رفتار می کند.” این کلمه در سال 1950 ظاهر شد، زمانی که مطالعه کارایی در محیط کار به یک علم تبدیل شد (حتی اگر صندلی میز ناهموار شما چیز دیگری به شما بگوید).

نکته مهم پاورپوینت ارگونومی

این فایل دارای استانداردهای لازم می باشد و جنبه آموزشی و یادگیری برای درس کار و فناوری برای معلمان و دانش آموزان عزیز را دارد در صورت بروز هر گونه مشکل در خرید با ما در میان بگذارید.در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام خواهیم کرد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.