پاورپوینت در مورد زندان


در حال بارگذاری
20 اردیبهشت 1398
Powerpoint
703
21
391 بازدید
۵,۰۰۰ تومان
خرید

با سلام و وفت بخیر خدمت همراهان عزیز سایت مقاله یک با پاورپوینت در مورد زندان در خدمت شما هستیم فایلی که به صورت کامل و جامع به نقش و جایگاه زندانها پرداخته است .

زندان از قدیم و الایام وجود داشته و تا کنون نیز نقش اساسی در کنترل اشخاص در کاهش بزهکاری دارد و می توان گفت اگر زندان نباشد جامعه نمی تواند به حیات خویش ادامه دهد .

دانلود پاورپوینت زندان

21 اسلاید در مورد نقش و جایگاه زندان و بررسی زندان در ایران

پاورپوینت در مورد زندان

مقدمه

بزه کاری و جرم همواره با اندیشه ها و اهداف مختلفی صورت می گیرد که اگر راهی برای کاهش و جلوگیری از آن وجود نداشته باشد جامعه به هرج و مرج و نابودی می رود یکی از راه ها یی که انسان برای تادیب و مجازات متخلفین پیش بینی کرده است زندان است با بررسی سیر تحول     زندان ها مشخص می شود که زندان از جمله ابزار و وسايل جلوگيري از بروز انحرافات در جامعه مي باشد و در جوامع مختلف از آن براي تأديب و تنبيه افراد مجرم استفاده مي شود و زنداني مانند هر انسان ديگري حق حيات و زندگي دارد و زندان در دوره هاي مختلف محيطي براي اصلاح و تربيت افراد بوده و يا فقط جنبه تنبيه و تحدید براي آنان داشته است تا بدین وسیله به زندگی معمولی در جامعه برگردند .

به همین دلیل فهم جايگاه واقعي و حقيقي زندان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که بر گرفته از تعالیم اسلام است  در جامعه ما به عامل بسيار مهم حائز اهمیت فراوان می باشد؛ از طرف ديگر وجود جرايم متعدد و وجود قانون زندان براي بسياري از اين جرايم ضرورت درك مسأله را روشن مي سازد. لذا اين پژوهش در صدد است تا جايگاه زندان و نقش آن را در جامعه ایران بررسي كند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.