آزمون اعتیاد به اینترنت


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
4 جولای 2019
نوع فایل
word
حجم فایل
80
تعداد صفحات
4
دسته بندی
تعداد بازدید
773 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال

آزمون اعتیاد به اینترنت یکی از ابزار سنجش کار با کامپیوتر و فضای وب می باشد که در سایت مقاله یک می توانید از آن استفاده کنید همچنین در صورت لزوم می توانید از فایل مبانی نظری اعتیاد به بازی کامپیوتری که بازی های اینترنتی را نیز شامل می شود با کلیک بر روی نام فایل و یا قسمت جستجوی سایت استفاده کنید.

آزمون اعتیاد به اینترنت

این پرسشنامه شامل 20 ماده است و برای سنجش میزان وابستگی افراد به کار با اینترنت یا کامپیوتر و بوسیله دکتر کیمبرلی یانگ تهیه شده است. پاسخ های آن در پیوستار پنج درجه­ای از بندرت، گاهی اوقات، اغلب، بیشتر اوقات، و همیشه قرار گرفته است که درجه اعتیاد خفیف، متوسط، و شدید را اندازه گیری می کند. پایین ترین نمره دریافتی 20 و بالاترین امتیاز 100 است (مجدیان، 1387).

فایل پرسشنامه حاضر با فرمت ورد است که روایی ، پایایی و نمره گذاری دارد و می توانید برای تحقیقات و پروژه های دانشگاهی خود آن را استفاده کنید.

آزمون اعتیاد به اینترنت

به جرات می توان گفت اینترنت و محتویات بارگذاری شده در آن به شدت زندگی انسان را تحت تاثیر قرار داده است و هر روز با گسترش بیشتر انسان محو در فضای دهکده جهانی می شود یکی از بزرگترین معضلات اینترنت و کامپیوتر در حال حاضر اعتیاد به بازی های رایانه ای و اینترنتی است که کودکان و نوجوانان سوای از جوانان و بزرگسالان به شدت به آن اعتیاد پیدا کرده اند و با توجه به اینکه تحرک و فعالیت روزانه ی آنها کمتر شده است دچار بیماریهای نیز شده اند با توجه به این معضل برای سنجش آن پرسشنامه مورد نظر طراحی شده است که میزان اعتیاد به اینترنت را مورد ارزیابی قرار می دهد.

قابل ذکر است فایل های دیگری نیز در این سایت برای سنجش اعتیاد به اینترنت و شبکه های اجتماعی چون فیس بوک وجود دارد که از قسمت جستجوی سایت می توانید آنها را تهیه نمایید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.