دانلود طرح درس فارسی خوانداری پایه سوم بلدرچین و برزگر


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
15 دسامبر 2016
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
دسته بندی
تعداد بازدید
11882 بازدید
۵۰,۰۰۰ ریال

با درود فراوان خدمت فرهنگیان عزیز فایلی که امروز در سایت مقاله یک برایتان بارگذاری کرده ایم دانلود طرح درس فارسی خوانداری پایه سوم بلدرچین و برزگر است که در فارسی سوم ابتدایی مطرح شده، این طرح درس می تواند به عنوان یک نقشه مسیر راه تدریس را مشخص کند انشالله که مورد استفاده فرهنگیان عزیز قرار بگیرد.

دانلود طرح درس فارسی خوانداری پایه سوم بلدرچین و برزگر

نوع فایل طرح درس بلدرچین ورد قابل ویرایش در 8 صفحه کامل است و مدت جلسه ای که در این طرح در نظر گرفته شده است 45 دقیقه است که نشان دهنده نظم و به پایان بردن به موقع درس می باشد.

دانلود طرح درس فارسی خوانداری پایه سوم بلدرچین و برزگر

داستان بلدرچین و برزگر از این قراره :

در کشتزاری بلدرچینی با بچه های خود  لانه داشت. روزها به سرعت می گذشت و محصول کشتزار به مرحله برداشت نزدیک می شد. بلدرچین بیشتر اوقات خود را به گشت و گذار مشغول بود و هر روز از بچه ها دور می شد؛ اما بچه ها، هنوز پرپرواز نداشتند و ناگزیر به سکوت در لانه بودند. هر روز غروب که بلدرچین به کنار بچه ها برمی گشت، از آنها وقایع روز را می پرسید. روزی بچه ها به او گفتند:« امروز صاحب مزرعه آمده بود و می گفت: زمان برداشت فرا رسیده و محصول هم به اندازه کافی وجود دارد، فردا به فلانی می گویم که بیاید و محصول را جمع کند.» بلدرچین گفت:« نترسید؛ هیچ خطری شما را تهدید نخواهد کرد.»روز بعد دوباره برزگر آمد و گفت:« فلانی گفت: دیروز کار داشتم، فردا حتماً خواهم آمد.»

بلدرچین دوباره به بچه هایش اطمینان داد که خطری آنها را تهدید نخواهد کرد!چند روزی به این صورت گذشت و برزگر هر روز برداشت محصول را به این و آن حواله می داد. بلدرچین نیز متقابلاً به بچه هایش اطمینان می داد که خطری آنها را تهدید نخواهد کرد.سرانجام یک روز غروب، بچه ها به او گفتند:« امروز برزگر آمده بود و می گفت: داس را آماده کرده و فردا شخصاً برای برداشت محصول خواهد آمد.»بلدرچین خطاب به بچه هایش گفت:« دیگر جای ما این جا نیست. فردا صبح زود آماده شوید تا از این جا کوچ کنیم؛ زیرا این بار برزگر کمر همت بسته و شخصاً خواهد آمد و هیچ چیز مانع آمدن او نخواهد بود؛ بنابراین جایمان دیگر اینجا نیست!»

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.