پاورپوینت درس مهار افسردگی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
11 نوامبر 2022
نوع فایل
حجم فایل
تعداد صفحات
دسته بندی
تعداد بازدید
380 بازدید
۱۰۰,۰۰۰ ریال

با سلام و درود فراوان ، ورود شما به سایت مقاله یک را خوش آمد می گوئیم با پاورپوینت درس مهار افسردگی تفکر و سبک زندگی پایه هشتم در خدمت شما هستیم. فایلی که تعاریف و پاسخ تمامی سوالات و فعالیت ها را در بر دارد در ادامه با جزئیات بیشتری از این فایل آشنا خواهیم شد.

این فایل با فرمت پاورپوینت تهیه و تنظیم شده است تعداد اسلاید های آن 20 اسلاید می باشد. که به صورت بسیار زیبا با عکس و نوشته های کاربردی بیشتر به درمان افسردگی اختصاص دارد در این فایل علائم و عوامل موثر در بروز افسردگی نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

پاورپوینت درس مهار افسردگی

درباره این فایل باید بگوئیم که یکی از کاربرد های آن برای معلمان و دانش آموزان عزیز درس تفکر و سبک زندگی است که در تفکر هشتم درسی به این نام وجود دارد. عزیزان دانش آموز و معلم می توانند جهت بهره برداری و آشنایی با این درس و پاسخ پرسش های آن از این فایل استفاده نمایند.

پاورپوینت درس مهار افسردگی

مقدمه ای در مورد افسردگی

یکی از مهمترین اختلالات روانی که منشا بسیاری از بیمارهای دیگر نیز می شود افسردگی است افسردگی معمولا از شکست ها و مشکلاتی که برای افراد ایجاد می شود نشأت می گیرد.

و در صورتی که درمان نشود می تواند روح و روان و سلامتی جسمی فردا را برای مدت طولانی با مخاطره روبه رو کند برای درمان افسردگی معمولا راهکارهای زیادی وجود دارد که در این فایل به آنها پرداخته شده است.

در این جا سه راهکار مهم که باعث درمان افسردگی می شود را معرفی می کنیم اولین راهکار توکل به خدواند و آرامش معنوی می باشد. سپس باید در روند معمول زندگی تغییر ایجاد شود و به قول معروف سبک زندگی عوش شود. و بعد از این دو مرحله در صورتی که هنوز با مشکل رو به رو باشیم می توانیم از روش درمان شناختی و مراجعه به روان شناس بهره بگیریم.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.