دانلود پروژه کارآمورزی مهندسی عمران


در حال بارگذاری
15 آگوست 2017
word
297 بازدید
20,000 ریال
خرید

با سلام و احترام به سایت مقاله یک خوش آمدید شما در حال بازدید از دانلود پروژه کارآمورزی مهندسی عمران هستید

خرید و دانلود تحقیق ( پروژه کار آورزی مهندسی عمران)

 

مـقـدمـه

دوره کار آموزی فرصتی مناسب برای آشنایی با محیط کار وکسب یک تجربه کاری بسیار مفید ،که میتواند تاثیر به سزایی در آینده شغلی داشته باشد،میباشد. محل کارآموزی در شهر ………………… ……………………………….. بوده و کارگاهی کـه در آنجا مشغول بـه گـذرانـدن دوره ی کـارآمـوزی بـودم از عملیات خاك بر داری تا اجرای سقف چهارم بطول انجامید.

دانلود پروژه کارآمورزی مهندسی عمران

دستورالعملهاي حفاظتي و ايمني

کارگاه هاي ساختماني اجرای کـار هـای ساختمانی شـامـل مراحـل متعددی است که ضمن آن افراد با ماشین آلات ساختمانی، ابزار و مصالح گوناگون سروکار دارند . این روابط ویژگی ها امکان وقـوع حوادث را بـرای نیروی انسـانی را افـزایش می دهـنـد . محـافظت از افراد انسانی در قبال حوادث نـاشـی از کـار از اهمیت ویژه ای برخوردار اسـت . از این رو بـاید ابـزار و ماشین آلات بـه طور مستمر مورد بازرسی کامل قرار گـرفـتـه و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل شود . در بکار گیری ماشین ها نیز باید از افراد با تجربه استفاده شود .

برای تامین ایمنی کارگاه هـای ساختمانی بـاید همه ی کـارهـا بـا دقت و برنامه ریزی دقیق انجام گیرند. در ضمن باید دقت داشته باشیم و کـه هنگام کار یا تخلیه ی مصالح مزاحمتی برای همسایگان و سایرین ایجاد نشود. همچنین از انجام کارهای پر سر و صدا در شب خودداری شود . در صورتی که الزم است کاری در شب انجام شود باید قبال اجازه ی شهرداری و مقامات مسئول کسب شـود .ابـتدا کارفرما موظف است بـرای انجام مراحل قانونی

 راهنمای خرید:
  لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.