پرسشنامه آزمون ادراک تعامل اجتماعی«کارول گلاس»


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
4 نوامبر 2016
نوع فایل
Word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
3
دسته بندی
تعداد بازدید
2050 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال

با سلام و احترام خدمت شما همراهان عزیز سایت مقاله یک با پرسشنامه آزمون ادراک تعامل اجتماعی«کارول گلاس» در خدمت شما هستیم فایلی که به سنجش روابط افراد در اجتماع می پردازد

پرسشنامه آزمون ادراک تعامل اجتماعی«کارول گلاس»

پرسشنامه ای کامل 30 سوال دارد مولفه های آن و روایی و پایایی آن مشخص است و شیوه نمره گذاری و منبع دارد می نوانید فایل ورد آن را پس از خرید دانلود کنید .

پرسشنامه آزمون ادراک تعامل اجتماعی«کارول گلاس»

توضیحاتی از پرسشنامه

این آزمون توس کارول گلاس ساخته شده است و  یک پرسشنامه خود گزارش دهی است که به منظور ارزیابی دو عامل افکار مثبت و منفی نسبت به تعامل های اجتماعی به کار می رود. این پرسشنامه شامل 30 سوال است که بر پایه مقیاس 5 درجه ای لیکرت که بر پایه مقیاس 5 درجه اي(1=  این فکر اصلاً به ذهن من نرسیده است؛ 2= این فکرخیلی کم به ذهن من رسیده است؛ 3=  این فکر گاهی به ذهن من رسیده است؛ 4= این فکر خیلی زیاد به ذهن من رسیده است؛ و 5= این فکر همیشه به ذهن من رسیده است) ارزیابی می شود.

ادارك تعاملات اجتماعی: به دو مقیاس فرعی تفکر منفی و مثبت تقسیم می شود.  در مقیاس فرعی تفکر منفی، فرد تمایل دارد در موقعیت هاي اجتماعی عصبی باشد و با حفظ افکار انتقادي در مورد تعامل با دیگران عصبانیت خود را تشدید کند. فرد آنقدر به ناتوانی اجتماعی خود معتقد است که در مود نابجا بودن هیچ موقعیتی تردید نمی کند، حتی مطمئن است که آن موقعیت موجب طرد او خواهد شد. در مقیاس فرعی تفکر مثبت، فرد در اجتماع کمتر اضطراب دارد و به مهارت خود از نظر روابط اجتماعی و آنچه در واقع وجود دارد معتقد است. فرد با نگرش مثبت در موقعیت هاي اجتماعی حضور پیدا می کند. او معتقد است که عصبی شدن ضرورتی ندارد و حتی اگر واکنش مورد انتظار را نداشته باشد خیلی ناراحت نمی شود(گلسر، 1982).

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.