پرسشنامه مقیاس عشق ایسترن بوسترن


در حال بارگذاری
4 ژانویه 2020
word
1
3
137 بازدید
30,000 ریال
خرید

سلام بر پژوهشگران و عاشقان شما در حال بازدید از  پرسشنامه مقیاس عشق ایسترن بوسترن هستید که هم اکنون در سایت مقاله یک برایتان بارگذاری کرده ایم این پرسشنامه موضوع عشق را ارزیابی و سنجش می کند

پرسشنامه مقیاس عشق ایسترن بوسترن

فایل این پرسشنامه ۱۴ سوال دارد که بر اساس طیف ۷ گزینه ای تنظیم شده است نوع فایل ورد قابل ویرایش است نمره گذاری ، روایی ، پایایی و منبع دارد

پرسشنامه مقیاس عشق ایسترن بوسترن

قسمتی از توضیحات پرسشنامه عشق

هنجاریابی  مقیاس عشق

روایی مقیاس عشق به کمک یک نمونه ۲۲۰ نفری از دانشجویان دوره اول دانشگاه نورس ایسترن با سنین ۱۹ تا ۲۴ سال (سن متوسط :۲۱ سال) تعیین شده است. برای این کار ، ابتدا از دانشجویان خواسته اند که بگویند :”مطمئناًعاشق هستند “، “به احتمال زیاد عاشق هستند ” ، ” به احتمال زیاد عاشق نیستند ” یا ” مطمئناً عاشق نیستند ” . آن گاه از آنها خواسته اند که به سؤالات مقیاس عشق ، در ارتباط با کسی که او را دوست دارند ، پاسخ دهند.

جدول ۱ ، نتایج متوسط هر گروه از دانشجویان را نشان می دهد. چون نتایج دخترها با نتایج پسرها تفاوت نداشته ، یکجا آورده شده است . اگر نتیجه شما در مقیاس عشق ۸۴ باشد ، احساسات شما احتمالاً بین احساسات دانشجویانی که اعلام کرده اند ” مطمئناً عاشق هستند ” و احساسات آنهایی که اعلام کرده اند ” به احتمال زیاد عاشق هستند ” قرار خواهد گرفت.

یاد آوری: از آنجا که این آزمون پس از اجرا از طرف تعدادی از دانشجویان مورد تردید قرار گرفته است ، در تفسیر نتایج خود جانب احتیاط را رعایت کنید . بر احساسات خود بیشتر از نتایج آزمون اعتماد کنید.

جدول ۱٫ نتایج دانشجویان دانشگاه نورس ایسترن در مقیاس عشق

حالتتعدادمیانگین نمره
کسانی که مطمئناً عاشق بودند۵۶۸۹
کسانی که به احتمال زیاد عاشق بودند۴۵۸۰
کسانی که به احتمال کم عاشق بودند۳۶۷۷
کسانی که به احتمال زیاد عاشق نبودند۴۰۶۸
کسانی که  مطمئناً عاشق نبودند۶۰۵۹
 راهنمای خرید:
  لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.