پرسشنامه مقیاس عشق ایسترن بوسترن


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
4 ژانویه 2020
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
3
دسته بندی
تعداد بازدید
971 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال

سلام بر پژوهشگران و عاشقان شما در حال بازدید از  پرسشنامه مقیاس عشق ایسترن بوسترن هستید که هم اکنون در سایت مقاله یک برایتان بارگذاری کرده ایم این پرسشنامه موضوع عشق را ارزیابی و سنجش می کند

پرسشنامه مقیاس عشق ایسترن بوسترن

پرسشنامه مقیاس عشق ایسترن بوسترن

فایل این پرسشنامه 14 سوال دارد که بر اساس طیف 7 گزینه ای تنظیم شده است نوع فایل ورد قابل ویرایش است نمره گذاری ، روایی ، پایایی و منبع دارد

در مورد عشق چه می دانید؟

در واقع می توان در مورد عشق چنین گفت که عشقی واقعی است که شخصی نسبت به شخص دیگر محبتی دارد را می گویند و به رفتار انسان ها محدود نمی شود. در مورد رفتارهای انسان ها می توان گفت که قابل درک هستند چون وقتی کسی به انسان خیانتی را انجام می دهد مسلما انسان عصبانی می شود و اگر کسی شما را تحقیر و ناراحت کرد شما سعی بر انتقام از او خواهید شد این ها جزوه رفتارهای آدمی هستند.اما عشق با رفتارهایی که در وجود آدمی ریشه زده است تفاوت هایی دارد وقتی یک عشق واقعی در کنار انسان است می تواند او را به یک فرد جدیدتری تبدیل کند.

کشش سیستمی است که به صورت شهوت زن و مرد را به طرف یکدیگر سوق می دهد در مورد کشش می توان گفت که راهی است ارتباطی برای انتخاب کرد شریک بهتر در زندگی در واقع وابستگی نوعی از این روش عاطفی است.

بعضی از آدم ها عشق را برای خود بد معنی می کنند و با نگاه خاصی به همدیگر نگاه می کنند که این نگاه عشق نیست وقتی کسی را دوست بداریم باعث می شود که نسبت به آن فرد ارزش دیگری را قائل شویم معشوق را در زندگی می توان در اولویت قرار داد.

برای نشان دادن عشق واقعی به زمان زیادی احتیاج است رابطه ای که در ابتدا به اشخاص دست می دهد یک علاقه جنسی می باشد. در زمانی که این علاقه با یک بحث از بین می رود می توان در آن موقع عشق را جستجو کرد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.