مبانی نظری اخلاق و وجدان کاری


در حال بارگذاری
26 دسامبر 2019
word
1
43
380 بازدید
110,000 ریال
خرید

با سلام خدمت تمامی علاقه مندان به وجدان و انضباط کاری با مبانی نظری اخلاق و وجدان کاری در خدمت شما هستیم فایلی که به جنبه ها و مفاهیم و تمامی موارد مربوط به وجدان کاری توجه کرده است این فایل پیشینه تحقیق ندارد منابع درون متن و پایانی با فهرست در آن موجود است مبانی نظری اخلاق و وجدان کاری

فرمت این فایل ورد قابل ویرایش است که می تواند در تحقیقات و پروژه های شما عامل کمک کننده باشد و تعداد صفحات آن 43 می باشد

مبانی نظری اخلاق و وجدان کاری

مفهوم متعهد سازمانی

رابينز درباره تعهد سازماني معتقد است:

متعهد سازماني (وجدان سازماني) عبارت است از جهت گيري كارمند درباره سازمان بر اساس وفاداري و شناخت و درگيري اش با مسائل كاري نسبت به سازمان.

در اين تعريف بر عواملي چون وفاداري و شناخت صحيح از سازمان و فعاليتهاي آن و به تبع و به عنوان نتيجه اي از اين دو درگيري با مسايل كاري اشاره گرديده كه اين سه از عوامل ايجاد تعهد سازماني مي باشند. وفاداري و شناخت دو وجه از وجوه وجدان است كه ابتدا وجدان به درك مسايل و كليات پرداخته و اگر آن را مناسب دريافت كرد به آدمي بعنوان يك حاكم دستور دنبال روي از آن را مي‎دهد.

ون فليت نيز در تحقيقات خود به نوعي تعهد و وفاداري سازماني توجه نموده است كه در صورت شرايط فراهم بودن شرايط كارمندان و اعضاي سازمان داراي اين حالت خواهند بود ولي از آن به تعهد فزاينده ياد مي‎كند.

تعهد فزاينده عبارت است از تمايل به ادامه صرف وقت و تلاش و به كاربري نيرو و انرژي براي يك پروژه كه اطلاعات و آمار و ارقام نشان مي‎دهد كه آن طرح قابل اجرا و كارا نيست.”

 راهنمای خرید:
  لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.