دانلود مبانی نظری وفاداری سازمانی


در حال بارگذاری
3 مرداد 1398
word
1
22
434 بازدید
۱۲,۰۰۰ تومان
خرید

یکی از محاسن انسانها وفاداری آنهاست با دانلود مبانی نظری وفاداری سازمانی که به موضوع وفاداری کارکنان در سازمان ها اختصاص دارد در خدمت شما هستیم این فایل به صورت مبسوط به موضوع پرداخته است

دانلود مبانی نظری وفاداری سازمانی

این فایل با فرمت ورد است و 22 صفحه دارد در این فایل منابع جدید به کار رفته است و پیشینه داخلی و خارجی دارد که شما می توانید در صورتی که متغییر پژوهش شما در مورد وفاداری در سازمان باشد از آن استفاده نمایید همچنین می توانید از قسمت جستجوی سایت مقاله یک پرسشنامه وفاداری در سازمان که در سایت موجود است استفاده نمایید

دانلود مبانی نظری وفاداری سازمانی

وفا داري سازمانی زیر مجموعه ­ي فرهنگ سازمانی است. فرهنگ سازمانی نیز مجموعه ­اي از ارزش­ ها و اصول حاکم بر سازمان است ، براي مثال زمانی که وفا داري به سازمان یکی از ارزش­ هاي پذیرفته شده نزد کارکنان باشد، جزء فرهنگ آن سازمان خواهد بود.

در واقع فرهنگ سازمانی نشان دهنده­ ي شخصیت سازمان است. رابینز فرهنگ سازمانی را چنین تعریف می ­کند: “مقصود از فرهنگ سازمانی سیستمی از استنباط مشترك است که اعضا نسبت به یک ساز مان دارند و همین ویژ گی موجب تفکیک دو سازمان از یکدیگر می ­شود” (رابینز، 1389). فرهنگ باعث م ی­شود که در افراد، تعهدات و پا یبندي­ هایی فراتر از منافع و علایق شخصی به وجود بیاید، در نتیجه آنچه وفاداري در سازمان نامیده می­شود، رابطه­ ي مستقیم با فرهنگ پذیرفته شده­ ي ساز مان داشته و متأثر از آن است.

طبق نظر علی و الکاظمی[1] (2007) وفا داری یک نگرش وابسته به کار است که برای ایجاد عملکرد مؤثر و سودمند در دنیای کاری رقابت­ آمیز امروز امری ضروری است. وفا داری یک نگرش وابسته به کار است که برای ایجاد عملکرد مؤثر و سودمند در دنیای کار رقابت ­آمیز امروز امری ضروری است (موغلی و هاشمی، 1394: 7).

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.