پرسشنامه محقق ساخته نوآوری معلمان


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
22 نوامبر 2018
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
4
دسته بندی
تعداد بازدید
1087 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال

با سلام و احترام خدمت همراهان عزیز پرسشنامه محقق ساخته نوآوری معلمان فایلی است که امروز برای شما در سایت مقاله یک بارگذاری کرده ایم سوالات این پرسشنامه برای ارزیابی معلمان نوآور بومی سازی شده است در ذیل با جزئیات بیشتری از این فایل آشنا می شویم

پرسشنامه محقق ساخته نوآوری معلمان

پرسشنامه نوآوری با اقتباس از پرسشنامه جیمنز-جیمنز و دیگران (2008)، پنیادز 2006)،توسط محقق بومی سازی و تهیه شده است. که دارای 17 گویه 3 مولفه می­باشد. پاسخ هر گویه روي یک مقیاس پنج درجه اي از بسیار کم ( 1) تا خیلی زیاد (5) مشخص می شود. روایی آزمون عبارت است از توانایی ابزار مورد نظر در اندازه گیری صفت X که آزمون برای اندازه گیری آن ساخته شده است و شامل روایی صوری، روایی پیش بینی و روایی محتوا می باشد.

پرسشنامه محقق ساخته نوآوری معلمان

فهرست این فایل :

معرفی پرسشنامه،مولفه ها،نمره گذاری،روایی پرسشنامه ، پایایی پرسشنامه و تعاریف نظری و عملیاتی متغییرها و مولفه ها با منابع دارد که فایل word آن را می توانید پس از خرید دانلود کنید

همچنین شما همراهان عزیز می توانید در صورت تمایل نسبت به دانلود مبانی نظری نورآوری در سازمانها که در سایت موجود است اقدام نمایید امیدواریم فایل های موجود در جهت راهنمایی و پیشبرد اهداف تحقیقی شما موثر واقع شده باشد.

استراتژی نوآوری معلمان در چیست؟

استراتژی های نوآورانه تدریس همیشه به معنای معرفی جدیدترین و بهترین فناوری در کلاس درس نیست. در عوض،  آموزش نوآورانه  ، فرآیند معرفی فعالانه راهبردها و روش‌های آموزشی جدید در کلاس درس است. هدف از معرفی این راهبردها و روش های آموزشی جدید بهبود نتایج تحصیلی و رسیدگی به مشکلات واقعی برای  ترویج یادگیری عادلانه است .

بنابراین، استراتژی های آموزشی نوآورانه با  ذهنیت رشد شروع می شود . ما فضایی را برای بهبود تشخیص می دهیم. ما وقت خود را صرف تحقیق و اندیشیدن به استراتژی های بهتر برای آموزش دانش آموزان می کنیم. ما چیز جدیدی ایجاد می کنیم یا روش های موجود را تطبیق می دهیم. ما ریسک می کنیم.

 ممکن است شکست بخوریم. ما دوباره تلاش می کنیم. ما تکرار می‌کنیم و با انجام این کار، فرهنگ نوآوری و خلاقیت را در کلاس درس ایجاد می‌کنیم که دانش‌آموزان ما را به انجام همین کار تشویق می‌کند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.