پرسشنامه در مورد حاشیه نشینی 1


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
1 جولای 2017
نوع فایل
word
حجم فایل
128
تعداد صفحات
4
دسته بندی
تعداد بازدید
1844 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال

فایل کاربردی امروز با عنوان پرسشنامه در مورد حاشیه نشینی 1 در اختیار شما قرار خواهد گرفت این فایل پرسشنامه ای استاندارد در مورد محرومیت نسبی شهروندان و زاغه نشینی است که می توانید پس از خرید به صورت آنی فایل را دانلود نمایید.

پرسشنامه حاشیه نشینی

این پرسشنامه 20سوال دارد .شیوه  نمره گذاری؛روایی، پاپایی، تعاریف ،منبع و  تفسیر نتایج ندارد و داراي 20 آيتم يا ماده و بدون مولفه بوده و به روش ليكرت ساخته شده است. می توانید فایل word آن را پس از خرید دانلود کنید.

در سایت مقاله یک با عنوان حاشیه نشینی یک پرسشنامه دیگر با عنوان دانلود پرسشنامه حاشیه نشینی۲ و فایل ادبیات تحقیق با عنوان دانلود مبانی نظری حاشیه نشینی موجود می باشد که دومین پرسشنامه با مولفه و روایی ، پایایی به صورت کامل ارائه شده است .

پرسشنامه در مورد حاشیه نشینی 1

مقدمه در مورد حاشیه شهر

با رشد جمعیت و محرومیت از برخی امکانات در روستاها افراد به سمت شهر هجوم آورده و در صورتی که از توانایی مالی برخوردار نبودند به ناچار در حاشیه شهر ها به سکونت پرداختند از آن جائیکه هزینه های شهر نشینی برخی مواقع بالاتر از حد معمول افراد مهاجر بود شروع به ساخت زاغه یا آلونک می کردند که به مرور باعث شد اطراف شهرها چهره ی نامناسبی به خود بگیرد که به این نما و محدوده از شهر حاشیه نشینی اطلاف گردید.

حاشیه نشینی ریشه در زمان های بسیار دور دارد و در قرن های گذشته نیز وجود داشته است. این پدیده ی اجتماعی هم در کشورهای توسعه یافته و هم در کشورهای توسعه نیافته وجود دارد.البته حاشیه نشینی در کشورهای توسعه یافته با کشورهای توسعه نیافته تفاوت هایی از حیث علل تاریخی به وجود آورنده و نحوه ی رفتار اجتماعی حاشیه نشینان دارد. تأثیرات پررنگ حاشیه نشینی بعد از جنگ جهانی دوم،پس از فروپاشی نظام اقتصادی جهان و افزایش فقر در اکثر کشورها، تبدیل به معضلی برای برنامه ریزی و مدیریت کلان شهر شد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.