پاورپوینت نقش نیروی انتظامی در مدیریت بحرانها


در حال بارگذاری
19 مهر 1397
Powerpoint
1
20
398 بازدید
۳,۰۰۰ تومان
خرید

پاورپوینت نقش نیروی انتظامی در مدیریت بحرانها به موضوع عملکرد نیروی انتظامی در مدیریت بحران و پیشگیری از صدمه اختصاص دارد

پاورپوینت نقش نیروی انتظامی در مدیریت بحرانها

پاورپوینت پیشگیری از صدمه 20 اسلاید کامل دارد

پاورپوینت نقش نیروی انتظامی در مدیریت بحرانها

مقدمه پاور بحران

بحران های طبیعی در طول زندگی بشر به فراوانی رخ داده اند . هر ساله هزاران نفر قربانی گردباد ، فوران آتشفشان ، سیل ، خشکسالی ، زلزله و حوادث مشابه آن می شوند . تنها مناطق محدودی در جهان از خطراتی که به فاجعه منجر می شوند ، مصون هستند . حتی در مکان هایی که شرایط زمین ساختی بسیار با ثبات بنظر می رسد ، زلزله بوقوع می پیوندد .گردبادها دورترین مناطق را درمی نوردند و سیلاب های ناگهانی حتی خشک ترین بیابان ها را نیز مورد تاخت و تاز قرار می دهند .

متأسفانه کشورهای در حال توسعه ، بیش از همه از اثر بلا های طبیعی رنج می برند . اغلب این کشورها فاقد سیستم هشدار دهنده بوده ، سازمان های دفاع غیر نظامی آنها نیاز به تقویت داشته و اقتصاد شکننده شان به آنها توانایی کافی برای ایستادگی در مقابل بار عظیم مالی خسارات ناشی از فاجعه را نمیدهد . باید توجه داشته باشیم که یک حادثه طبیعی ناگوار زمانی تبدیل به یک بلای طبیعی می شود که موجب تحمیل تلفات و خساراتی به جوامع و فعالیت های انسانی گردد . بلا های طبیعی علاوه بر داشتن اجزای تشکیل دهنده ای که علوم طبیعی به آن میپردازند دارای جنبه های اجتماعی قدرتمندی نیز هستند .

اگر چه نمیتوان از وقوع آنها جلوگیری کرد ولی می توان آثار و عواقب فاجعه آمیز آنها را به کمک برنامه ریزی های قبلی و آمادگی برای انجام اقدامات اضطراری کاهش داد . امروزه انسان با بهره گیری از فن آوری های موجود و نیز با شناخت بیشتر از محیط اطراف خود توانسته است از ابعاد روزافزون خسارات ناشی از بلایای طبیعی و جوی مانند : طوفان ، سیل ، یخبندان ، آتش سوزی جنگل ها و خشکسالی بکاهد .

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.