پاورپوینت اثرات چاقی در کودکان


در حال بارگذاری
3 مرداد 1398
Powerpoint
1
11
356 بازدید
۲,۰۰۰ تومان
خرید

پاورپوینت اثرات چاقی در کودکان به موضوع چاق شدن و عواملی که باعث چاق شدن کودکان می شود پرداخته است این فایل جنبه های گوناگون موضوع را بررسی کرده است

پاورپوینت اثرات چاقی در کودکان

11 اسلاید بسیار زیبا دارد که هم اکنون می توانید نسبت به دانلود آن اقدام نمایید

پاورپوینت اثرات چاقی در کودکان

توضیحاتی در مورد چاق بودن کودکان

چاقی در کودکان نوعی بیماری می باشد و موجب می شود اعتماد به نفس کودکان پایین بیاید برخی از کودکان چاق دچار افسردگی می شوند کودکان در این دوران باید از رژیم غذایی  بهتری برخوردار باشند شکر زیاد می تواند کودکان را بسیار چاق نماید نوشابه ها چیپس و پفک یکی از عواملی هستند که می توانند نقش مهم و بسزای در چاقی کودکان داشته باشند در ادامه راههای پیشگیری از چاقی کودکان را در سایت سماتک مورد بررسی قرار خواهیم داد با ما همراه باشید.

کودکانی که دارای شاخص توده بدن (BMI) هم سطح و یا بالاتر از95 درصد از همسالان خود دارند چاق در نظر گرفته می شوند BMI یک ابزار مورد استفاده برای تعیین وضعیت وزن است BMI یک محاسبه گر قد و وزن است.

چاقی در دوران کودکی یک تهدید جدی برای سلامت کودکان است. کودکان و نوجوانان چاق دارای اضافه وزن و در معرض خطر برای تعدادی از بیماریهای مزمن هستند سلامت ضعیف ناشی از چاقی در دوران کودکی می تواند در بزرگسالی ادامه یابد. چاقی در دوران کودکی نه تنها روی سلامت جسمی تاثیر می گذارد بلکه کودکان و نوجوانان دارای اضافه وزن یا چاق را می توانند دچار افسردگی و اعتماد به نفس پایین کند.

چاقی در دوران کودکی مسئله اساسی در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است که به دلیل دسترس بودن غذاهای ناسالم است اگر چه، هیچ یک از والدین عمدا نمی خواهند فرزندانشان اضافه وزن داشته باشند، مطالعات تأیید کرده اند، که یکی از پنج کودک مدارس ابتدایی آمریکا از نظر بالینی چاق است. این یک واقعیت است، که چاقی کودکان سبب افزایش اضافه وزن آنها در سالهای نوجوانی و بزرگسالی می شود، همچنین به مشکلات اجتماعی و بیماری ها فراوانی دچار میشوند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.