پاورپوینت عقیده کاوی نظر کاوی و تحلیل احساسات


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
19 اکتبر 2019
نوع فایل
Powerpoint
حجم فایل
1
تعداد صفحات
38
دسته بندی
تعداد بازدید
1067 بازدید
۵۰,۰۰۰ ریال

عرض سلام و ادب امروز با پاور پوینت حرفه ای و جذاب با موضوع پاورپوینت عقیده کاوی نظر کاوی و تحلیل احساسات با شما هستیم در این پاور پوینت سعی شده کلیه فصول به طور آشکارا بررسی شوند و در یک روش روشن و حقیقی بر منطق فازی جهت ارائه روشی روشن و صریح سیستم ها پیشنهاد می شود .

پاورپوینت عقیده کاوی نظر کاوی و تحلیل احساسات

مختصات کلی

این پاورپوینت کامل و جامع است و تعداد اسلاید های آن 38 اسلاید می باشد که نظرات مشتریان و کاربران را در تولید ، بازاریابی و توزیع بررسی کرده است و در نهایت راهکار هایی جهت بهتر شده کارایی ، سریع تر شدن و مطلوب شدن ارائه داده است که شما عزیزان می توانید هم اکنون نسبت به خرید و  دانلود این پاورپوینت اقدام نمایید و از آن بهره بگیرد

پاورپوینت عقیده کاوی نظر کاوی و تحلیل احساسات

به صورت کامل و جامع به موضوع عقیده کاوی ، نظر کاوی و تحلیل احساسات توجه شده است و هدف از این پژوهش معرفی یک روش عقیده کاوی مبتنی بر منطق فازی جهت ارائه ی روشی برای سیستم های پیشنهاد دهنده است. در این روش با استفاده از عقیده کاوی به استخراج عقیده و نظرات و تحلیل آنها در مورد ویژگی های یک کالا پرداختیم تابتوان با استفاده از سیستمهای پیشنهاد دهنده، توصیه های مناسبی به مشتریان و کاربران ارائه دهیم.

با توجه به اهمیت نظر مشتریان و کاربران و همین طور نقش تعیین کننده و سازنده ی نظرات در برنامه ریزی های تولید، بازاریابی و توزیع در طراحی این راهکار سعی کردیم تا نزدیکی نظرات بررسی شود و پیشنهادات مناسب و دقیق تری نسبت به علایق و خواسته های مشتری الحاظ گردد. در هر یک از فازها تلاش شد تا راهکاری جهت افزایش دقت سیستم ارائه شود تا این راهکار پیشنهادی از نظر کارایی ، سرعت و دقت در سطح مطلوبی قرار گیرد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.