پاورپوینت سبک فرزند پروری سالم از دیدگاه آیات و روایات


در حال بارگذاری
26 فروردین 1397
Powerpoint
1
32
451 بازدید
۳,۰۰۰ تومان
خرید

فایلی که امروز برای شما بار گذاری کرده ایم پاورپوینت سبک فرزند پروری سالم از دیدگاه آیات و روایات می باشد در قرآن و احادیث معصومین (ع) توجه زیادی به شیوه بزرگ کردن فرزندان شده است و رفتارهایی که والدین برای تربیت فرزندان صالح به کار گیرند آمده است .

 پاورپوینت سبک فرزند پروری سالم از دیدگاه آیات و روایات

پاورپوینت پیش روی شما 32 اسلاید دارد که به صورت کامل و زیبا به موضوع فرزند پروری اختصاص دارد این فایل قابل ویرایش می باشد که شما می توانید پس از دانلود از آن استفاده نمایید

دانلود پاورپوینت سبک فرزند پروری سالم از دیدگاه آیات و روایات

مقدمه پاورپوینت

*در عصر ارتباط و در زماني كه علوم رفتاري با يك گردش نسبتا بزرگي كه به سمت و سوي روابط ميان فردي آغاز نموده است، باید گفت كه بخش عظيمي از مشكلات و ناهنجاري هاي افراد به نوع ارتباط آنها با محيط بستگي دارد.

*يكي از مواردي كه موجب بوجود آمدن ارتباط ناسالم در بين افراد مي شود نداشتن زبان مشترك و همچنين نبود تفهيم و تفهم مناسب در بين اين اشخاص مي باشد ثمره اين ارتباط نامناسب چيزي جز تناقض، مخالفت و تضادورزي نيست.

*يكي از موارد ارتباطي، كه فراواني زيادي از تضادورزي در آن ديده مي شود روابط بين فرزندان و والدين است كه نسبت به ارتباط با افراد ديگر از پيچيدگي بيشتري برخوردار است.

*در حقيقت بايد بگوييم كه ابتدا والدين دچار مشكل مي شوند و ثمره آن، واكنش همراه با اختلال و اغتشاش فرزندان است كه در پاسخ به رفتار نادرست والدين صورت مي گيرد.

*بنابراين زمينه ها و ريشه هاي اين مشكل را هم در اختلال ارتباطي و هم در مشكلات شخصيتي و روحي رواني والدين بايد جست و جو نمود.

*ناگفته پيداست كه اين مشكلي است كه تقريبا بيشتر والدين در سطوح مختلف با آن مواجه هستند و در واقع ارائه راهكاري عملي براي حل اين مشكل، نياز واقعي بخش گسترده اي از والدين اجتماع ما بوده و هست.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.