پاورپوینت درس خط کشی تفکر هشتم


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
17 جولای 2022
نوع فایل
پاورپوینت
حجم فایل
125
تعداد صفحات
15
دسته بندی
تعداد بازدید
2330 بازدید
۱۰۰,۰۰۰ ریال

امروز می خواهیم به بررسی پاورپوینت درس خط کشی تفکر و سبک زندگی پایه هشتم دوره اول متوسطه اول بپردازیم. این درس می خواهد وظیفه شناسی و نشان دادن روابط متقابل انسان ها با یک دیگر را به نمایش بگذارد. در ادامه با ما همراه باشید تا آن چه نیاز است با خواندن این فایل دریافت نمایید.

پاورپوینت درس خط کشی تفکر هشتم

۱-فرمت فایل  powerpoint قابل ویرایش در ۱۵ اسلاید است

۲-دیزاین بسیار زیبا دارد

۳-خلاصه فیلم در یک اسلاید توضیح داده شده است.

۴-پاسخ تمامی سوالات در پاورپوینت موجود است.

۵-واژه ارزش تعریف شده است

۶-تاثیر اجزا و روابط اجتماعی در زندگی توضیح داده شده است.

سخن درباره ارزش و ادب

علت مورد توجه قرار گرفتن ارزش چه می تواند باشد؟

اگر بخواهیم یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود ارزش ها برای ما از اهمیت بالایی برخوردار باشند این است که در ابتدا با شناختن و فهمیدن آن ها می توانیم اولیت هایی که داریم را به خوبی تعیین نماییم. چرا که از همین راه و روش می توانیم به سعادت و خوشبختی که انتظار آن را داشته ایم برسیم.

بنابراین ارزش در زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا باعث می شود که ما در زندگی یک مبنای و هدف در زندگی داشته باشیم و برای رسیدن به آن با یک دیگر سازگار شویم. همچنین ارش باعث می شود که یک تصمیم قاطع و محکم بگیرم و هیچ شرایطی نتواند ما را از آن دور یا بی انگیزه نماید.

اما اگر فردی به ارزش های خود اهمیت ندهد و آن ها را مد نظر قرار ندهد و اولویت هایی که دارد را نادیده بگیرد در مراحل مختلف زندگی و شرایط متفاوت دچار موانع و مشکلات بسیاری می شود در نتیجه سعادت و خوشبختی در انتظار او نیست و به آن دست پیدا نمی کند. در زندگی ارزش ها به حدی مهم و حیاتی هستند که اگر به درستی مورد توجه قرار نگیرند باعث نابوی کامل انسان می شود.در پاورپوینت درس خط کشی به این موضوع پرداخته شده است.

ارزش ها تا چه اندازه ای مهم و بر زندگی تاثیر گذار هستند؟

انسان برای اینکه به خوشبختی و سعادتی که انتظار آن را می کشد برسد باید ابتدا از ارزش های خود به خوبی آگاهی داشته باشد. شخص باید زندگی را بر پایه و اساس ارزش های درست و مثبت پایه ریزی نماید.

به طوری که آن ها را با یک دیگر هماهنگ و سازگار کند و بر اساس ارزش هایی که دارد تصمیم های درست بگیرد و تحت هیچ شرایطی از هدف و تصمیم خود دوری ننماید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.