پاورپوینت در مورد تهمت زدن


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
7 مارس 2021
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
17
دسته بندی
تعداد بازدید
1940 بازدید
۶۰,۰۰۰ ریال

با سلام و وقت بخیر به سایت مقاله یک خوش آمدید پاورپوینت در مورد تهمت زدن عنوان فایلی است که شما هم اکنون در حال مطالعه جزئیات آن هستید با ما همراه باشید.

مطمئنا همه شما با این موضوع آشنایی دارید این که کسی بدون دلیل و سند و یا به دروغ و با علم به بی گناهی کسی چیزی یا عمل خلافی را به کسی نسبت دهد دیدگاه دین و قانون در این زمینه چیست؟ پاسخ کامل این سوال در فایل آمده است.

مختصات محتوایی

برای پاسخ به این پرسش و آشنایی کامل با موضوع تهمت و افترا فایل پیش روی شما همه موارد مورد نیاز را در بردارد از جمله: مفهوم تهمت در اصطلاح و در قانون ، احادیث معصومین ، تهمت در آیات قرآن ، انواع ، اسباب ، آثار سو ، پیامدها ، مجازات تهمت ، و فرق آن با غیبت.

مختصات شکلی پاورپوینت در مورد تهمت زدن

  • دارای فرمت قابل ویرایش
  • دارای 17 اسلاید کامل و زیبا
  • دارای نتیجه گیری
  • دارای تصاویر

تهمت زدن بدترین صفت اخلاقی

یکی از زشت ترین صفات اخلاقی که میتوان به آن اشاره کرد تهمت ناروا و بیجا به کسی زدن است این مسئله از چند جنبه بد و مورد نفرت میباشد از یک طرف داریم به کسی که حضور ندارد اتهام میزنیم و نمیتواند از خود دفاع کند.

از طرف دیگر با دروغ گفتن سعی در تخریب افراد می کنیم که از نظر اخلاقی و دینی مورد نهی شدید قرار گرفته است و بزرگترین طلم در حق دیگران به شمار می آید.

سخن نوشته تهمت زدن

و مورد دیگر اینکه هر چند از دیرباز تاکنون دشمنان و مخالفان در جوامع شری از این حربه سعی در به چالش کشیدن و نابود کردن یکدیگر داشته اند اما امروز این موضوع از منظر قانون نیز جرم تلقی میشود در صورتی که نتوانیم اتهامی را که به فردی نسبت می دهیم.

در نهایت میتوان چنین نتیجه گرفت با توجه به مطالب فوق و از آنجائیکه تهمت زدن باعث از بین رفتن آبروی اشخصا میشود بدترین صفت اخلاقی میباشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.