پرسشنامه 31 سوالی سنجش تعهد سازمانی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
21 جولای 2019
نوع فایل
word
حجم فایل
80
تعداد صفحات
4
دسته بندی
تعداد بازدید
1284 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال

با سلام و احترام ورود شما به سایت مقاله یک را خوش آمد می گویم با پرسشنامه 31 سوالی سنجش تعهد سازمانی در خدمت شما هستیم پرسشنامه های زیادی برای سنجش تعهد سازمانی وجود دارد که پرسشنامه حاضر نیز یکی از آنهاست که به صورت کامل بعهد در سازمان را مورد سنجش قرار می دهد

پرسشنامه 31 سوالی سنجش تعهد سازمانی

مختصات کلی

نوع فایل این پرسشنامه ورد قابل ویرایش است که در طیف پنج گزینه ای لیکرت تهیه و تنظیم شده است شما عزیزان می توانید این فایل را به صورت آماده شده جهت توزیع و استفاده هم اکنون دانلود نمایید و در صورت بروز هر گونه مشکلی با ما در ارتباط باشید این پرسشنامه شامل 31 سوال می باشد. روایی و پایایی، نمره گذاری، منابع دارد.

پرسشنامه 31 سوالی سنجش تعهد سازمانی

قسمتی از ویژگی های پرسشنامه

برای اندازه گیری روایی پرسشنامه، روشهای مختلفی وجود دارد که اهمیت روایی از آن جهت است که اندازه گیری نامناسب و ناکافی می تواند هر پژوهش علمی را بی ارزش و ناروا سازد. لذا برای افزایش اعتبار (روایی) پرسشنامه این تحقیق، ابتدا پرسشنامه هر دو متغیر(رهبری تحول آفرین) و (تعهد سازمانی) تهیه شده، بعد با مشورت استاد راهنما و مشاور تعداد 30 پرسشنامه بین جامعه آماری توزیع گرديد و در نهایت با رویت تعدادی از متخصصان  و اساتید محترم و شفاف شدن و رفع ابهامات، پرسشنامه نهایی توزیع گرديد. در این روش برای افزایش روایی محتوای پرسشنامه از ابزارهای ذیل استفاده می شود.

1) استفاده از نظرات بعضی از اساتید، متخصصان و کارشناسان رشته مدیریت.

2) مطالعه پایان نامه ها و مقاله های مربوط به موضوع تحقیق در سال های گذشته.

برای برآورد پایایی پرسشنامه در این تحقیق از تکنیک آلفای کرانباخ استفاده شده است. که برای این منظور، پرسشنامه قبل از توزیع نهايي، بين 30 نفر از جامعه آماری توزيع گرديد و پس از جمع آوری پاسخ ها از فرمول آلفای کرانباخ استفاده شد و چون آلفا بيشتر از  ……… بود، پايايي پرسشنامه تاييد و توزیع گرديد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.