تحقیق در مورد پدافند غیر عامل


در حال بارگذاری
4 نوامبر 2019
word
1
8
550 بازدید
20,000 ریال
خرید

ضمن عرض سلام و ارادت خدمت همراهان عزیز سایت مقاله یک امروز تحقیق در مورد پدافند غیر عامل برایتان آماده و بارگذاری کرده ایم این تحقیق به صورت جامع و خلاصه به تمامی موضوعات در مورد پدافند غیر عامل پرداخته است در این تحقیق علاوه بر تعریف به اهیمت و اصول مربوط به موضوع نیز توجه شده است که انشالله مورد استفاده بهینه شما قرار بگیرد.

تحقیق پدافند غیر عامل

نوع فایل تحقیق پدافند غیرعامل ورد است و تعداد صفحات آن 10 صفحه می باشد این تحقیق فهرست ، مقدمه ، یافته ها ،نتیجه گیری و منابع و ماخذ دارد که فایل ورد آماده ویرایش آن را می توانید پس از خرید به صورت آنلاین دریافت کنید همچنین ایمیلی حاوی لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد که می توانید در خریدهای بعدی نیز از آن استفاده کنید.

فهرست مطالب

مقدمه. 3

تعریف پدافند غیر عامل. 4

اهداف پدافند غير عامل. 4

اهميت پدافند غير عامل. 5

قابلیت های پدافند غیرعامل.6

اصول پدافند غیرعامل. 7

نتايج استفاده از پدافند غير عامل.. 8

اقدامات اساسي دفاع غير عامل.. 8

نتیجه گیری. 9

منابع و ماخذ.10

تحقیق در مورد پدافند غیر عامل

مقدمه تحقیق پدافند

پدافند غیرعامل به معنای کاهش آسیب‌پذیری در هنگام بحران، بدون استفاده از اقدامات نظامی و صرفا با بهره‌گیری از فعالیت‌های غیرنظامی، فنی و مدیریتی است. اقدامات پدافند غیرعامل شامل پوشش، پراکندگی، تفرقه و جابجایی، فریب، مکان یابی، اعلام خبر، قابلیت بقا، استحکامات، استتار، اختفاء، ماکت فریبنده و سازه‌های امن می‌باشد.

در پدافند غیرعامل تمام نهادها، نیروها، سازمان‌ها، صنایع و حتی مردم عادی می‌توانند نقش موثری ایفا کنند در حالیکه در پدافند عامل مانند سیستم‌های ضدهوایی و هواپیماهای رهگیر، تنها نیروهای مسلح مسئولیت برعهده دارند.

به کار گیری اصول و معیارهای پدافند غیرعامل می تواند به تکمیل زنجیره دفاعی کمکی موثر و قابل توجه نماید که این امر به طور شایسته ای از جانب مقام معظم رهبری نیز مورد تاکیر قرار گرفته است. به جاست این موضوع به ویژه از سوی وزارتخانه ها و سازمان های عمرانی مورد اهتمام جدی تری قرار گیرد.

 راهنمای خرید:
  لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.