دانلود تحقیق رفتار ما چه تاثیری بر اخلاق دیگران دارد


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
25 سپتامبر 2017
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
23
دسته بندی
تعداد بازدید
923 بازدید
۵۰,۰۰۰ ریال

دانلود تحقیق رفتار ما چه تاثیری بر اخلاق دیگران دارد در مورد تاثیر اخلاق بر رفتار می باشد که به صورت کامل به موضوع پرداخته است و نوع فایل آن ورد قابل ویرایش است

خرید و دانلود تحقیق رفتار ما چه تاثیری بر اخلاق دیگران دارد

این تحقیق به صورت کامل و جامع تدوین شده است 23 صفجه است و نوع فایل word است فهرست ،مقدمه ،تعاریف ،پرداختن به موضوع اصلی ، نتیجه گیری  و منابع دارد.

دانلود تحقیق رفتار ما چه تاثیری بر اخلاق دیگران دارد

مقدمه

اخلاق  از کلمه ی خلق است و معنای آن و یژگی های ثابت  ودائمی درونی هرکسی است اصطلاحاً در زبان  عامیانه می گویند فلانی اینجوری است مهربان و بخشنده یا اینکه حسود وبخیل هر دوی اینها جز صفات درونی انسان است بحش خلق انسان هم میگویند  وقتی که کلمه اخلاق را بکار می بریم منظور رمان تمام ویژگی های دورنی است که باعث بروز گفتار و رفتاری از انسان می شود  این ویژگی های درونی انسان می توانند خوب باشند یابد ، خو ب مثل حسادت و دروغگویی اسم هر وی اینها خلق است یا اخلاق بنابراین اخلاق اعم از صفات خوب وبدی است که در درون انسان ریشه دوانیده.

تعریف رفتار

«رفتار» واژه‌ای است که از نظر معنایی روشن و فاقد هرگونه پوشیدگی معنایی است و در معنای عملکرد یا سلوک به کار می‌رود. (بنگرید به: دهخدا، لغت‌نامه دهخدا، واژه رفتار)

رفتار از نظر بار معنایی خنثا می‌باشد و می‌تواند به صفتی متصف شود تا بار معنایی آن را مثبت یا منفی کند. ازاین‌رو ممکن است به صفت نیک و پسندیده یا صفت بد و ناپسند متصف شود. مانند «رفتار نیک و پسندیده» و «رفتار زشت و ناپسند». بنابراین فرد صاحب رفتار هیچ‌گاه به صرف صدور رفتاری از او به یک صفت اخلاقی متصف نمی‌شود؛ زیرا ممکن است آن رفتار، هیچ مفهوم خاص اخلاقی را به‌دنبال نداشته باشد. بله، اگر رفتار صادرشده نیک و بد باشد، فاعل آن هم به آن نیک و بد متصف شده، به او «خوش‌رفتار» یا «بدرفتار» می‌گویند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.