دانلود پرسشنامه سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت والکر


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
14 جولای 2018
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
4
دسته بندی
تعداد بازدید
657 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال

با سلام خدمت همراهان همیشگی سایت مقاله 1 با دانلود پرسشنامه سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت والکر در خدمت شما هستیم.

 

دانلود پرسشنامه سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت والکر

این فایل ورد و قابل ویرایش دارای  54 سوال است  روایی ، پایایی ، نمره گذاری ، مولفه ، تفسیر و منابع دارد

دانلود پرسشنامه سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت والکر

 سبک زندگی ارتقاء دهنده سلامت والکر دارای 54 سوال بوده و هدف آن اندازه گیری رفتارهای ارتقاء دهنده سلامت (تغذیه، ورزش، مسئولیت پذیری در مورد سلامت، مدیریت استرس، حمایت بین فردی، خودشکوفایی) است. نمره گذاری و منابع دارد می توانید فایل word آن را پس از خرید دانلود کنید .

یکی از ابعاد پیشرفت با مفهوم اسلامی عبارت است از سبک زندگی کردن، رفتار اجتماعی، شیوهی زیستن – اینها عبارةٌ اخرای یکدیگر است – این یک بُعد مهم است؛ این موضوع را میخواهیم امروز یک قدری بحث کنیم.

ما اگر از منظر معنویت نگاه کنیم – که هدف انسان، رستگاری و فلاح و نجاح است – باید به سبک زندگی اهمیت دهیم؛ اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی، باز پرداختن به سبک زندگی مهم است. بنابراین مسئله، مسئلهی اساسی و مهمی است.

رفتار اجتماعی و سبک زندگی، تابع تفسیر ما از زندگی است: هدف زندگی چیست؟ هر هدفی که ما برای زندگی معین کنیم، برای خودمان ترسیم کنیم، به طور طبیعی، متناسب با خود، یک سبک زندگی به ما پیشنهاد میشود. یک نقطهی اصلی وجود دارد و آن، ایمان است. یک هدفی را باید ترسیم کنیم – هدف زندگی را – به آن ایمان پیدا کنیم. بدون ایمان، پیشرفت در این بخشها امکانپذیر نیست؛ کارِ درست انجام نمیگیرد.

حالا آن چیزی که به آن ایمان داریم، میتواند لیبرالیسم باشد، می تواند کاپیتالیسم باشد، میتواند کمونیسم باشد، میتواند فاشیسم باشد، میتواند هم توحید ناب باشد؛ بالاخره به یک چیزی باید ایمان داشت، اعتقاد داشت، به دنبال این ایمان و اعتقاد پیش رفت. مسئلهی ایمان، مهم است.

ایمان به یک اصل، ایمان به یک لنگرگاه اصلی اعتقاد؛ یک چنین ایمانی باید وجود داشته باشد. بر اساس این ایمان، سبک زندگی انتخاب خواهد شد

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.