دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق منبع کنترل


در حال بارگذاری
19 مهر 1397
word
1
20
410 بازدید
۸,۹۰۰ تومان
خرید

با سلام و درود خدمت همراهان همیشگی سایت مقاله یک با دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق منبع کنترل در خدمت شما هستیم.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق منبع کنترل

تعداد صفحات فایل 20 صفحه ورد قابل ویرایش و منابع و ماخذ معتبر و جدید است.

قسمتی از متن

کسی که برای اولین بار در این مورد نظریه­ای بیان کرده جولین راتر بوده است راتر مفهوم منبع کنترل را برای انکار نمودن تفاوت­های شخصیت در عقاید ما نسبت به منبع تقویتمان معرفی نمود. پژوهش راتر نشان داده است که برخی از مردم معتقدند تقویت وابسته به رفتار خود آنهاست. دیگران فکر می­کنند که تقویت توسط نیروهای بیرونی کنترل شده است مردمی که با متغیر شخصیت مکانی درونی کنترل مشخص شده­اند، اعتقاد دارند تقویتی که دریافت می­دارند نتیجه رفتارها و ویژگی­های آنها می­باشد مردمی که دارای منبع کنترل بیرونی هستند معتقدند که تقویت توسط مردم دیگر کنترل شده است.

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق منبع کنترل

خلاقیت چیزی متفاوت از تفکر انتقادی است و در ارتباطات، روابط عمومی و تبلیغات وجود خلاقیت احساس می شود.افراد خلاق، علاقه به ریسک نمودن دارند، محدودیت‌ها و موانع را قبول نمی کنند و برای کارهای نا ممکن تلاش می کنند، این افراد  از توانایی بالایی برای بهره گیری بهتر از امکانات محیط خود برای خلق چیزهای تازه، برخوردارند.

بین جنسیت و نمرات خلاقیت ارتباطی وجود ندارد.ولی آنچه مسلم است مردان نسبت به زنان در کارهای خلاق انعطاف پذیرترند . برای پرورش خلاقیت، ابتدا باید عزت نفس افراد را افزایش داد.به منظور پرورش خلاقیت، اکتفا به آموزش مناسب و برنامه ریزی برای ارتقای تفکر خلاق کافی نمی باشد، بلکه همواره باید به افراد کمک کرد تا بدین منظور، میزان خود پنداره و عزت نفس خود را افزایش دهند.که به منظور نشان دادن چگونگی ارتباط عزت نفس با محیط اجتماعی و شکل گیری تفکر واگرا در دانش آموزان 13 تا 16 ساله بود، مشخص کرد در ساختارهای محیطی که میزان عزت نفس در آنها بالاست.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.