دانلود مبانی نظری قدرت سازمانی


در حال بارگذاری
1 دی 1397
word
1
52
457 بازدید
۲۳,۰۰۰ تومان
خرید

با سلام و احترام با  دانلود مبانی نظری قدرت سازمانی در خدمت شما هستیم قدرت در مفهوم عادی شاید دیدگاه خوشایندی برای افراد نداشته باشد اما در سازمان یکی از شیوه های مدیریتی و ویژگی برآمده از خصوصیات افراد است که می تواند در پیشبرد اهداف سازمان موثر باشد.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق قدرت سازمانی

فایل مبانی نظری در مورد توانمندی سازمان دارای 52 صفحه ورد قابل ویرایش است که در آن تمامی مفاهیم و منابع به اضافه پیشینه تحقیق داخلی و خارجی ذکر شده است.

دانلود مبانی نظری قدرت سازمانی

تیکه هایی از متن

مهم بودن قدرت در سازمان‌ها از اهمیت و اولیت زیادی برخوردار است بي‌شك، توان و قدرت يكي از اجزاي اساسي و عملي هر سازمان محسوب می شود. شناسایی واضح يك سازمان، نياز به يك تجزيه و تحليل فراگير و همه‌جانبه از قدرت دارد، به گونه‌اي كه نمايانگر سيماي اصلي آن باشد.بدون قدرت، هيچ سازمان و هيچ فرماني وجود نخواهد داشت. اگر كسي يك بررسي جزئي‌نگرانه از مقوله‌ي قدرت داشته باشد، بدون ترديد درمي‌يابد كه قدرت، مركزي‌ترين مكان را در سازمان داراست. با اين حال، هنوز در بررسي سازمان و مديريت، قدرت به عنوان يك متغير فراموش شده و كم اهميت در نظر گرفته مي‌شود.

پدیده قدرت و شیوه توزیع آن در خانواده، مدرسه، سازمان‌های مختلف و دولت‌ها، اساس و ارتباط بین اعضای آنها را مشخص می‌کند. سازمان به‌عنوان یک جامعه کوچک دارای پدیده قدرت است، قدرت در تصمیم‌گیری و اینکه چه کسی در موقعیت‌های مختلف فرمان دهد که چگونه عمل شود. سوگیری در داشتن قدرت‌ بیشتر، از مواردی است که می‌تواند سازمان‌ها را در سرازیری سقوط قرار دهد. صرف‌نظر از ساختار تصمیم‌گیری و شیوه توزیع قدرت در سازمان‌ها، برای تصمیم‌گیری درست نیاز به اطلاعات حداقلی وجود دارد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.