دانلود مبانی نظری ایمن‌سازی روانی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
1 نوامبر 2018
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
28
دسته بندی
تعداد بازدید
579 بازدید
۲۰۰,۰۰۰ ریال

با سلام و احترام مطلبی که امروز در سایت مقاله یک برایتان تهیه و بارگذاری نموده ایم  دانلود مبانی نظری ایمن‌سازی روانی است سوالی که پیش می آید این است که ایمن سازی روانی چیست و به چه چیزهایی پرداخته است و کاربرد آن شامل چه مواردی می باشد برای آشنایی با سوالات مطرح شده می توانید از فایل ذیل استفاده نمایید.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق ایمن‌سازی روانی(فصل دوم)

نوع فایل ورد و تعداد صفحات 28 صفحه و دارای منابع و پیشینه داخل و خارجی معتبر می باشد.

دانلود مبانی نظری ایمن‌سازی روانی

احساس امنیت برای سالم بودن جسمی‌و روانی انسان لازم و ضروری است، احساس عدم امنیت دائم شخص را در حال بسیج قوا و به هم ریختگی سوخت و ساز بدن قرار می‌دهد و اگر ادامه یابد موجود را به سوی بیماری‌های جسمی‌و روانی سوق خواهد داد.

زیرا ساختمان بدن انسان قدرت تحمل تنش دائمی‌را ندارد. تأثیری که احساس ناایمنی بر انسان دارد، ایجاد حالت تنش و برانگیختگی و عدم تعادل است. نگرانی، ترس، وحشت و اضطراب، تنش و عصبیت، جملگی از پیامدهای نا ایمنی هستند. فردی که نیازهای ایمنی او ارضا شده باشد همواره احساس دوستی و عشق، تعلق، آسودگی و راحتی، پذیرش خود و دیگران، عزت نفس، قدرت، دلگرمی، ثبات هیجانی، خوشنودی، علاقه اجتماعی، مهربانی، همدلی، فقدان تمایلات روان رنجوری و روان پریشی دارد.

مزلو نیازهای انسان را در اصطلاحاتی از سلسله مراتب نیازها مطرح می‌کند. این نیازها بر اساس یک سلسله مراتب قرار دارند به این ترتیب که تا نیازهای پایین تر ارضا نشود به نیازهای بالاتر نمی‌رسد. مزلو توجه کرده که این نیازها درنتیجه کمبودها در زندگی شخص به وجود می‌آیند و رفتارها در تلاش برای پر کردن این نیازها هستند.

هدف اغلب کودکان و بزرگسالان با فلج مغزی، کفایت اجتماعی و ویژگی های شخصیتی مطلوبی ندارند. کفایت اجتماعی و ویژگی های شخصیتی افراد به مشکلات روان‌‌شناختی در همه ابعاد زندگی آن‌ها منجر می‌شود و تاثیر نامطلوبی بر تعامل‌هایشان می‌گذارد.

آموزش ایمن سازی روانی مایکنبام می تواند با بهبود سلامت روانی زوجین به عنوان یک روش مداخله ای مفید برای زنان متقاضی طلاق به کار گرفته شود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.