دانلود پرسشنامه انگیزش تحصیلی AMS والراند ۱۹۹۲


در حال بارگذاری
25 آوریل 2018
word
703
12
1017 بازدید
20,000 ریال
خرید

دانلود پرسشنامه انگیزش تحصیلی AMS والراند 1992 یکی از پرسشنامه های کاربردی در رابطه با تحصیل دانش آموزان و انگیزه ای که دارند می باشد که در سال 1992 توسط والراند تهیه شده است

دانلود پرسشنامه انگیزش تحصیلی AMS والراند 1992

فرمت فایل پرسشنامه حاضر ورد می باشد و دارای 12 صفحه است به همراه این پرسشنامه فایل مقاله بیس انگلیسی به صورت پی دی اف رایگان در اختیار شما قرار می گیرد .

دانلود پرسشنامه انگیزش تحصیلی AMS والراند 1992

مقیاس انگیزش تحصیلی ، ترجمه نمونه ی انگلیسی مقیاس انگیزش تحصیلی AMS  می باشد که ابتدا در فرانسه با عنوان EME طراحی شده است . این مقیاس ، برمبنای نظریه ( خود- تعیین کنندگی ) ساخته شده و دارای 28 پرسش هفت گزینه ای است که سه بعد انگیزش درونی ، انگیزش بیرونی و بی انگیزشی را می سنجد .

. این پرسشنامه شامل موارد ذیل می باشد می توانید فایل word آن را پس از خرید دانلود کنید.

تعریف عملیاتی مولفه ها پرسشنامه

مولفه ها  و سوالات مربوط به هر مولفه

روایی دارد

پایایی دارد

نمره گذاری دارد

تحلیل بر اساس میزان نمره پرسشنامه

منبع پرسشنامه

متنی درباره انگیزش

انگيزش عبارت از آن چيزي است كه ما را از ملامت به سوي علاقه حركت مي دهد . انگيزش عبارت از آن چيزي كه به ما انرژي مي دهد و فعاليتهاي ما را هدايت مي كند . انگيزش را با موتور يا فرمان يك اتومبيل تشبيه مي كنند در واقع انرژي و هدايت در مركز مفهوم انگيزش قرار دارند . همچنين انگيزش به پيشرفت ارتباط دارد و هر دو وسيله و هدف پيشرفتهاي تربيتي نيز محسوب مي شوند، لذا ارتباط مستقيم با آموزش و پرورش پيدا مي كنند .

انگیزه در فرایندهای یادگیری و پیشرفت تحصیلی و عملکرد شناختی نیز نقش به سزایی دارد .انگیزه تاثیر مستقیمی روی تلاش برای رسیدن به اهداف داشته و   شروع   و ادامه دادن به فعالیت را  ممکن می سازد   .انگیزه است که تعیین می‌کند کدام نتایج مشوق و کدامیک  تنبیه‌کننده هستند.در نهایت،‌ انگیزه باعث می‌شود عملکرد دانش آموزان بهبود یابد.

 راهنمای خرید:
  لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.