دانلود مبانی نظری وفاداری کارکنان در سازمان


در حال بارگذاری
26 مرداد 1397
word
1
32
594 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان
خرید

بر همه ما روشن است که تا اطمیان و اعتماد وجود نداشته باشد کاری به سرانجام نمی رسد دانلود مبانی نظری وفاداری کارکنان در سازمان به بررسی ویژگی ها و شرایط کارکنان وفادار به سازمان پرداخته است.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق وفاداری کارکنان در سازمان

فایل دارای 32 صفحه ورد قابل ویرایش می باشد که در این فایل با منابع جدید و پیشینه تحقیق به تمام جوانب موضوع پرداخته شده است.

دانلود مبانی نظری وفاداری کارکنان در سازمان

مفهوم وفاداری و مسائل مربوط به آن در چند سال گذشته به طور فزاینده­اي محور مطالعه سازمان­ها گردیده است. امروزه اهمیت وفاداری در سازمان­ها به خوبی آشکار گردیده است؛ چرا که برقراري ارتباطات و تحقق همکاري میان افراد نیازمند وجود وفاداری است. در عصري که روابط بین افراد و گروه­ها سست­ تر شده و به سرعت در حال تغییر است، وفاداری که عمدتاً مبتنی بر استنتاج­ها و تفاسیر در مورد انگیزه­ها، شخصیت و باطن دیگران است، موضوع محوري سازمان­ها است که رشد و حیات آن­ها را تضمین می ­نماید. اهمیت وفاداری به این دلیل است که مدیران به دنبال درك و شناخت چگونگی ایجاد همکاري مؤثر در سازمان­ها می­ باشند.

وفاداری مشتریان یکی از موضوع‌هایی است که امروزه از دیدگاه بسیاری از مدیران به‌ویژه در بخش خدمات، به‌علت فضای رقابتی حاکم بر آن از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. نکته بسیار درخور توجه در این صنایع، نقش مؤثر کارکنان در خلق ارزش است به گونه‌ای که می‌توان گفت حفظ و نگهداری مشتریان وفادار، بدون کارکنان راضی و وفادار امکانپذیر نیست، چرا که کارکنان وفادار، خدمات را با کیفیت بالاتری ارائه می‌کنند و در جلب رضایت مشتری و وفادار نمودن آنها سهم بسزایی دارند.

بدون شک عامل منابع انسانی مهمترین و به تعبیري عامل استراتژیک در چرخهي تولید و خدمات رسانی است. سرمایه توسط عامل انسانی وارد چرخه ي تولید و خدمات می شود، تجهیزات و تکنولوژي توسط نیروي انسانی(کارکنان) به کار گرفته می شوند و در نهایت این نیروي انسانی (مدیریت) است که این فرآیند را مدیریت می کند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.