دانلود پرسشنامه حمایت اجتماعی توسط فلمینگ و همکاران


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
13 جولای 2018
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
3
دسته بندی
تعداد بازدید
1251 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال

دانلود پرسشنامه حمایت اجتماعی توسط فلمینگ و همکاران یکی از پرسشنامه های کاربردی برای تحقیقات دانشگاهی می باشد که توسط فلمینگ در سال 1982 طراحی و تهیه شده است شما عزیزان سایت مقاله یک می توانید از آن در مقالات و پایان نامه ی خود استفاده کنید

دانلود پرسشنامه حمایت اجتماعی توسط فلمینگ و همکاران

نوع فایل این پرسشنامه ورد قابل ویرایش است این پرسشنامه مولفه ، خرده مقیاس ها ، نمره گذاری و منابع دارد و تعداد صفحات آن 3 صفحه است که شما عزیزان می توانید پس از خرید نسبت به دانلود آن اقدام نمایید و در صورت بروز هر گونه مشکلی از قسمت تماس با ما اعلام نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دانلود پرسشنامه حمایت اجتماعی توسط فلمینگ و همکاران

قسمت ها و توضیحاتی راجع به پرسشنامه حمایت اجتماعی

پرسشنامه حمایت اجتماعی توسط فلمینگ و همکاران در سال 1982 تهیه شده است و دارای 25 سوال و 5 خرده مقیاس می باشد: حمایت ادراک شده عمومی، حمایت ادراک شده از خانواده، حمایت ادراک شده از دوستان، حمایت ادراک شده از همکلاسی ها وبالاخره عقیده و نظر درباره اهمیت حمایت اجتماعی را می سنجد.

در فرم نهایی این مقیاس، خرده مقیاس مربوط به حمایت دوستان و همسایگان ترکیب شده اند و به صورت خرده مقیاس واحدی درآمده اند. دیون و همکاران ( 1987 ) در تحقیق که درباره رابطه حمایت اجتماعی و سازگاری نوجوانان دبیرستانی انجام داده اند از این مقیاس استفاده کردند. لازم به توضیح است که مقیاس اندازه گیری حمایت اجتماعی توسط دیون و همکاران مجدداً با استفاده از تحلیل های آماری مختلف بررسی و اعتبار آن مورد تایید قرار گرفته است.

مقیاس اندازه گیری حمایت اجتماعی پس از ترجمه و منطبق شده با فرهنگ ایرانی، یعنی فرم ترجمه شده و اصلاح شده ای این پرسشنامه دارای ویژگی های زیر می باشد، این پرسشنامه از چهار خرده مقیاس تشکیل شده است:

1- خرده مقیاس مربوط به اندازه گیری حمایت اجتماعی ادراک شده از خانواده که شامل 7 آیتم می باشد (آیتم های 1 تا 7).

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.