دانلود پرسشنامه پنج عاملی سالم‌ زیستی


در حال بارگذاری
23 آوریل 2020
word
1
8
84 بازدید
40,000 ریال
خرید

با سلام خدمت همراهان همیشگی و گرامی سایت مقاله یک با دانلود پرسشنامه پنج عاملی سالم‌ زیستی در خدمت شما هستیم این پرسش نامه به سنجش زیستن سالم یا زندگی سالم افراد می پردازد این پرسشنامه در 5 عامل و در 92 سوال تهیه و تنظیم شده است در ادامه با ویژگی های بیشتری از این فایل آشنا خواهیم شد.

دانلود پرسشنامه پنج عاملی سالم‌ زیستی

دانلود پرسشنامه پنج عاملی سالم‌ زیستی

از جمله ویژگی های این پرسشنامه دارا بودن فرمت ورد قابل ویرایش می باشد و تعداد صفحات آن 8 صفحه می باشد این پرسشنامه پنج عامل دارد که شامل : 

عامل اول: خود ذاتی

عامل دوم: خود اجتماعی

عامل سوم: خود جسمانی

عامل چهارم خود خلاقه

عامل پنجم: خود مقابله

را مورد ارزیابی قرار داده است لازم به ذکر است در هر کدام از عامل ها به تعدادی عامل دیگر که گویه های آنها نیز مشخص شده اند تقسیم شده اند.

در این پرسش نامه روایی ، پایایی ، تعاریف نظری و عملیاتی و شیوه نمره گذاری موجود می باشد.

تعریف نظری

1-سالم زیستی

سالم زیستی یا سبک زندگی سالم سازه ای است قابل آزمون و نیز یک دیدگاه کل نگر به سلامتی است؛ بنابراین، پژوهش گران برای سنجش سالم زیستی را به عنوان جایگزین بیماری انتخاب کرده اند. بازبینی تحقیقات تجربی در مورد سازه سالم زیستی با سبک زندگی سالم و بهزیستی قابل جایگزین است(ریف و کییس،2005)

تعریف عملیاتی

1-سالم زیستی

در این پژوهش منظور از سالم زیستی نمره ­اي است كه دانش آموزان به سوالات 92 گویه ای سیاهه پنج عاملی سالم‌ زیستی می­ دهند .

قابل توجه پژوهش گران عزیز روایی و پایایی این پرسشنامه و همچنین خرده مقیاس های آن در فایل مربوطه موجود می باشد شما می توانید هم اکنون نسبت به دانلود و خرید اقدام نمایید و در صورت بروز مشکل از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.همچنین می توانید از مبانی نظری سالم زیستی نیز برای راهنمایی در تحقیقاتتان استفاده نمایید.

 راهنمای خرید:
  لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.