دانلود پرسشنامه روحیه معلمان


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
8 آگوست 2019
نوع فایل
word
حجم فایل
80
تعداد صفحات
3
دسته بندی
تعداد بازدید
789 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال

دانلود پرسشنامه روحیه معلمان

دانلود پرسشنامه روحیه معلمان

دانلود پرسشنامه روحیه معلمان

مختصات

نوع فایل ورد می باشد دارای 28 سوال است روایی و پایایی، نمره گذاری، منابع دارد.

عملکرد معلمان در تحصیل چگونه باید باشد

یکی از هدف های نظام آموزشی عملکرد تحصیلی دانش آموزان است عواملی که بر عملکرد تحصیلی تاثیر گذار هستند عبارتند از: شرایط فرهنگی خانواده، وضعیت عاطفی خانواده، همسالان دانش آموزان، آموزشها و فعالیتهای خارج از مدرسه، انجام منظم تکالیف درسی در خانه ، معلم و روش تدریس و تربیت.
برای اینکه بتوانیم فرزندانی خوب تعلیم و تربیت کنیم نیاز به معلمانی خوب و با انگیزه داریم. در هر نظام آموزشی برای موفقیت آن نیاز به دانش و حرفه خوب معلمی داریم. در این صورت معلمان باید دانش خود را به روز کرده تا بتوانیم فرایند یاددهی- یادگیری در آموزش ارتقا یابد.

هر چه تدریس معلمان با کیفیت تر باشد دانش آموزان آنها نیز پیشرفت بهتری خواهند داشت معلمان کارشان با انسان هاست و انسان اشرف مخلوقات است پیش بینی رفتار انسان ها سخت است چون هر انسانی از نظر روحی و روانی رفتارهای خاص خود را دارد. هر معلمی نیازمند توانایی است که بتواند با دانش آموزان ارتباط برقرار کند و آنها را برای ورود به جامعه آماده سازد.

معلمان باید روانشناس باشند تا بتوانند از نظر روحی دانش آموزان را درک کنند و آنها را سالم برای جامعه تربیت کنند معلمان باید بدانند چه روش ها و فنونی را درکجا و چه موقع به کار گیرند تا بر روی دانش آموزان اثر گذار باشد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.