دانلود پرسشنامه مسئولیت پذیری دانش آموزان


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
5 نوامبر 2016
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
4
دسته بندی
تعداد بازدید
4426 بازدید
۵۰,۰۰۰ ریال

با سلام و احترام به سایت مقاله یک خوش آمدید دانلود پرسشنامه مسئولیت پذیری دانش آموزان پرسشنامه ای کامل با فرمت ورد می باشد که میزان پاسخگویی و مسئولیت پذیر بودن دانش آموزان را مورد ارزیابی قرار می دهد معمولا یکی از بزرگترین اهداف آموزش و پرورش ایجاد مسئولیت پذیری در دانش آموزان کشور می باشد برای ارزیابی این امر نیز یکی از ابزار تهیه پرسشنامه است که پرسشنامه مسئولیت پذیری به همین دلیل ساخته شده است پرسشنامه حاضر 56 سوال دارد و مولفه های آن نیز در فایل ورد موجود است همچنین این پرسشنامه نمره گذاری، روایی و پایایی مشخص است .

دانلود پرسشنامه مسئولیت پذیری دانش آموزان 

ویژگی های پرسشنامه:

این آزمون داراي 5 مقیاس می باشد. كه به ترتيب در مقیاس اول فعاليت هاي دانش‌آموز در داخل و خارج از مدرسه پرسيده مي‌شود. در اين سؤال به هر گويه يك نمره اختصاص يافته است و جمع گزينه‌ها ميزان فعاليتهاي دانش‌آموز را نشان مي‌دهد.مقیاس دوم مسئوليتهاي دانش‌ آموزان را در منزل مورد سؤال قرار مي‌دهد. براي هر گزينه 1 نمره اختصاص يافته است و جمع گزينه‌ها ميزان مسئوليت‌پديري آزمودني در منزل را نشان مي‌دهد. هدف از مقیاس دوم مقايسه مسئوليت‌پذيري آزمودني در محيط آموزشي و منزل مي‌باشد.مقیاس سوم، ميزان غيبت و تأخير آزمودني را مورد سؤال قرار مي‌دهد. مقیاس چهارم و پنجم پرسشنامه ميزان مسئوليت‌پذيري، احساس امنيت، عزت نفس و تعلق را مورد سنجش قرار مي‌دهد.این آزمون توسط منیره کردلو (1393) به منظور سنجش میزان مسئولیت پذیری دانش اموزان در خانه و مدرسه ساخته شده است .

دانلود پرسشنامه مسئولیت پذیری دانش آموزان

يكي از مراحل مهم پژوهش، ساخت ابزار پژوهش است. در اين پژوهش نيز نياز به ابزار پرسشنامه به منظور اندازه‌گيري ميزان مسئوليت و اندازه‌گيري عوامل مؤثر بر مسئوليت‌پذيري وجود داشت. به منظور ساخت پرسشنامه مسئوليت‌ پذيري مراحل ذيل طي شده است كه به تريب ذكر شده و مختصراً شرح داده مي‌شود.به منظور شناخت عوامل تأثيرگذار بر مسئوليت‌پذيري دانش‌آموزان، در ابتداي امر از مديران، دبيران، معلمان و اولياء دانش‌آموزان مدارس درخواست شد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.