دانلود تحقیق در مورد احساسات


در حال بارگذاری
17 مهر 1397
word
1
7
460 بازدید
رایگان

درود و سلام به سایت مقاله یک خوش آمدید با دانلود تحقیق در مورد احساسات در خدمت شما هستیم این فایل به صورت کامل احساسات و عواطف فردی را توضیح داده است در ادامه با برخی از ویژگی ها و توضیحات این فایل آشنا می شویم.

تحقیق احساسات

ویژگی های فایل: فایل دارای فرمت ورد قابل ویرایش می باشد و دارای 7 صفحه است.

دانلود تحقیق در مورد احساسات

مقدمه تحقیق

بعضی افراد تصور می‌کنند که احساسات ما از افکار مان به وجود  می‌آیند. این اشتباه است. خیلی پیچیده‌تر از این حرفهاست. فقط چیزی که به آن  فکر می‌کنیم یا توجه مان را به آن  معطوف می‌کنیم نیست که احسا سات ما  را تعیین می‌کند. برخلاف برخی   فلسفه‌های جدید، احساسات شما فقط از افکارتان ریشه نمی‌ گیرند.

یکی از موضوعاتی که در مورد احساسات قابل توجه می باشد تعریف یک داستان ناراحت کننده توسط یه کمدین است کمدین شاید یه داستان ناراحت کننده را به صورت شاد برایتان بگویند اما در نهایت باعث می شود که ما به آنها فکر کنیم حتی اگر بخندیم.

تابحال شنیده‌اید که یک کمدین یک داستان غم‌انگیز را به طریقی خنده‌دار تعریف کند؟ کمدین‌ها می‌توانند درمورد جدایی‌ها، فروپاشی‌های اقتصادی و جنگ به طریقی حرف بزنند که باعث خنده شما شوند. آنها باعث می‌شوند درمورد موضوعات غم‌انگیز فکر کنیم و با احساساتی شاد به آنها بخندیم.

احساسات، تغییرات روانی را به وجود می آورند. این تغییرات در مغز ایجاد می شوند و خود را به صورت واکنشهای ارادی دستگاه عصبی نشان می دهند. برای مثال، تپش قلب، یکی از نمونه های بارز تحریکات جسمی است که با احساسات قوی در ارتباط است. احساسات می توانند تحریکات فیزیولوژیکی بدن را افزایش یا کاهش دهند و روی فکر و رفتار تاثیرات منفی یا مثبت داشته باشند. تحریکات احساسی بیش از اندازه یا دائماٌ ضعیف، می توانند بازدهی فرد را کاهش دهند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.