دانلود پاورپوینت در مورد آداب و رسوم اقوام مختلف ایران


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
2 دسامبر 2016
نوع فایل
Powerpoint
حجم فایل
1
تعداد صفحات
33
دسته بندی
تعداد بازدید
1809 بازدید
۶۰,۰۰۰ ریال

فایل کاربردی امروز سایت مقاله یک دانلود پاورپوینت در مورد آداب و رسوم اقوام مختلف ایران است که در 38 اسلاید کامل به موضوع آداب و رسوم قومیت های مختلف ایرانی پرداخته است شما عزیزان می توانید برای آشنایی با اقوام شهرهای مختلف اطلاعات خود را با این پاورپوینت بالا ببرید

دانلود پاورپوینت در مورد آداب و رسوم اقوام مختلف ایران

 دانلود پاورپوینت در مورد آداب و رسوم اقوام مختلف ایران

یکی از مهمترین راه برای آشنایی با نحوه زندگی گذشتگان در هر کشوری مطالعه درباره چگونه زندگی کردن اقوام است.

در پاورپوینت پیش روی شما به پنج گروه بزرگ از اقوام کشور شامل مردم شمال (گیلان) ، سیستان و بلوچستان (شامل دو قوم بزرگ بلوچ و سیستانی) ،کردستان (اقوام کرد) ، لرستان(اقوام لر) ، عرب زبان (خوزستان) و ترک زبانان پرداخته شده است.

برای آشنایی بیشتر شما در این پاورپوینت سعی شده است تصاویر لباس های محلی هر کدام از اقوام ایرانی نیز گنجانده شود.

اقوام و اهمیت آنها

آشنایی با قومیت های مختلف که در یک کشور زندگی می کنند بسیار مهم است زیرا از یک طرف اختلاط اقوام در سال های اخیر بسیار گسترده شده است و به ندرت می توانید فردی را پیدا کنید که یک نفر را از دیگری قبول نکند. قومیت خانواده خود را نشان می دهد و از طرفی شخصیت واقعی اعضای خانواده را به درستی می شناسد و از پخش شایعات یا شوخی های آزار دهنده جلوگیری می کند.

آداب و رسوم هر کشوری در تاریخ و فرهنگ آن کشور است و از این رو کشوری مانند ایران که دارای پیشینه فرهنگی کهن و تاثیرگذاری است، آداب و رسوم جالب و خرده فرهنگ های گوناگونی دارد. آداب و رسوم ایران به دو بخش آداب و رسوم ملی و آداب و رسوم محلی تقسیم می شود. زیرا ملل مختلف ایرانی علاوه بر پایبندی به شعائر مذهبی ملی و ملی، آداب و رسوم محلی خود را نیز دارند.

طبق تعریف علمی، «قبیله» به عنوان مجموعه‌ای از گروه‌های منسجم از مردم تعریف می‌شود که پیوندها، ریشه‌ها و پیوندهای خانوادگی مشترک دارند. افرادی که متعلق به یک قبیله هستند در نتیجه گسترش یک یا چند خانواده به وجود آمده اند و در بیشتر موارد این مجموعه دارای رنگ، زبان، فرهنگ و محل زندگی مشترک است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.