دانلود پاورپوینت چک لند مشکلات درس و دبیر تربیت بدنی براساس متد نرم


در حال بارگذاری
15 مهر 1396
Powerpoint
1
17
697 بازدید
۳,۵۰۰ تومان
خرید

دانلود پاورپوینت چک لند مشکلات درس و دبیر تربیت بدنی براساس متد نرم فایلی کاربردی در مورد درس تربیت بدنی می باشد که دبیران محترم تربیت بدنی می توانند از آن استفاده کنند

دانلود پاورپوینت چک لند مشکلات درس و دبیر تربیت بدنی براساس متد نرم

تعداد اسلاید های این پاور 17 تا است

دانلود پاورپوینت چک لند مشکلات درس و دبیر تربیت بدنی براساس متد نرم

مقدمه

حقیقت این است که درس تربیت بدنی با نارسائیها و کاستیهای فراوانی روبرو است و آنچنان که شایسته است ، از ارزش لازم و کافی برخوردار نمی باشد و همتراز سایر دروس از اهمیت یکسانی برخوردار نیست ، طبعاً تاثیرات آن نیز ناکافی و زود گذر است بیشتر فعالیتهای تربیت بدنی در جهت قهرمان پروری صورت می گیرد که تعداد محدودی از دانش آموزان در آن شرکت می کنند و کلاً هدفهای اصلی تربیت بدنی فراموش شده است .

دانستن مسائل و مشکلات کیفیت و کمیت عوامل تاثیر گذار می تواند سیمای موجود درس را مشخص نماید و زمان برنامه ریزان تربیت بدنی می توانند بخوبی و با دقت برنامه ریزی نمایند که در سطح کشور و کلیه استانها اطلاعات لازم موجود باشد و این امر ضرورت و اهمیت تحقیقات را دو چندان می کند .

مربیان ورزش از مهم­ترین منابع انسانی در ورزش محسوب می­شوند که به نظر می­رسد با مشکلاتی در حیطۀ مربیگری مواجه باشند. هدف کلی این تحقیق، بررسی مشکلات درس تربیت بدنی ، مربیان ورزش و یافتن راه­کارهایی برای حل آن‌هاست.

مشکلات دبیر تربیت بدنی مدارس

معلمان تربیت بدنی که همچون سایر معلمان، وظیفه خطیر تعلیم و تربیت را بر عهده داشته و در طول سال تحصیلی بر خلاف نظر عامه که معتقدند، معلمان تربیت بدنی، کار راحت‌تری در مدرسه دارند. با مشکلات عدیده‌ای روبرو می‌باشند.

وابسته نبودن درس تربیت بدنی به چارچوب کلاس، نداشتن امتحان کتبی و تصحیح اوراق و… موجب شده تا عموم مردم تصور کنند، معلم تربیت بدنی راحت‌ترین و بی دردسرترین معلم مدرسه است. اما برخلاف این تصور، با مشکلات و عوامل استرس‌زای متعددی مواجهند که می‌توان با دقت به آنها به وظیفه سنگین دبیران تربیت‌بدنی، علاوه بر وظیفه‌ای که سایر همکاران بر عهده دارند پی‌برد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.