اقدام پژوهی کاهش مشکلات دانش آموزان با تشکیل گروه سرود و تمرین موسیقی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
23 آگوست 2018
نوع فایل
word
حجم فایل
128
تعداد صفحات
25
دسته بندی
تعداد بازدید
918 بازدید
۵۰,۰۰۰ ریال

اقدام پژوهی کاهش مشکلات دانش آموزان با تشکیل گروه سرود و تمرین موسیقی به دنبال پاسخ به این پرسش است که چگونه می توانیم با تشکیل گروه سرود واستفاده از اساتید بر جسته و تمرین و تکرار و آموزش صحیح موسیقی تا حد زیادی مشکل دانش آموزان خود را حل کنیم ؟

این اقدام پژوهی برای دبیران هنر و مربیان پرورشی کاربرد دارد در این اقدام پژوهی نقش موسیقی و گروه های سرود مدارس به خوبی مشخص شده است که می توانند دبیران عزیز از آن استفاده و بهره ببرند و در برای دانش آموزان برنامه ریزی نمایند

اقدام پژوهی کاهش مشکلات دانش آموزان با تشکیل گروه سرود و تمرین موسیقی

نوع فایل این اقدام پژوهی ورد قابل ویرایش است و تعداد صفحات آن 25 صفحه می باشد که برای دبیران هنر و همچنین مربیان پرورشی و تربیتی مدارس کاربرد دارد

اقدام پژوهی کاهش مشکلات دانش آموزان با تشکیل گروه سرود و تمرین موسیقی

چكيده اقدام پژوهی 

مدرسه  متولی همه مسایل تربیتی نیست ولی بخشی از تربیت است بنابراین همه باید برای تربیت نسل امروز هم گام شوند. معلم برای دانش آموزان  یک پدر یا یک مادر است و ضرورت دارد برای همه نیاز های دانش آموزان برنامه داشته باشد.معلم یک شغل نیست بلکه یک تفکر و اندیشه به شمار می رود و به همین خاطر در سند تحول بنیادین به عنوان نظام تربیت مطرح شده است.مربی موفق کسی است که مدیریت تربیت کرده و دانش آموزان را در کنار هم دیگر تنظیم کند تا فعالیت ها و کار های تربیتی مدرسه را انجام دهند.

فسمتی از مقدمه 

نشستن، برخاستن، راه رفتن، دویدن، بازی کردن و هر نوع فعالیت دیگر وی، ریتم مخصوص خود را دارد. صدا و زبان کودک نیز از موسیقی برخوردار است، به همین جهت او به صورا فطری از هر نوع حرکت و صدای موزون  ، زمینه و واسطه خوبی برای ایجاد عاطفه، حرکت و نشاط در کودکان است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.