اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم؟


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
28 جولای 2018
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
27
دسته بندی
تعداد بازدید
1158 بازدید
۵۰,۰۰۰ ریال

با اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم؟ در خدمتتان هستیم معلمان و فرهنگیان عزیز می توانند هم اکنون نسبت به دانلود این فایل اقدام نمایند

اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم؟

نوع فایل ورد قابل ویرایش است  و تعداد صفحات آن 27 می باشد که جنبه های گوناگون موضوع را مورد ارزیابی قرار داده است

اقدام پژوهی چگونه توانستم دانش آموزان را به خواندن قرآن تشویق نمایم؟

چکیده

عنوان اقدام پژوهي حاضر اين است که ، چگونه توانستم از طریق تلفیق درس قرآن با هنر  ميزان علاقه مندي دانش‌آموزان پایه چهارم را به درس قرآن و فعاليت هاي مربوط به آن افزايش دهم؟ و هدف اصلي آن نيز افزايش ميزان علاقه مندي دانش‌ آموزان ياد شده به درس قرآن و فعاليت هاي مربوط به آن مي باشد.  آشنا نمودن کودکان با اصول و مباني دين اسلام، به ويژه قرآن کريم ، آن هم در پايه چهارم دبستان ، همواره نيازمند تکرار است.

زيرا عامل « تکرار » در فرايند تدريس ، امري اجتناب ناپذير مي باشد. بدون شک ، انجام این تحقیق ، از ابعاد گوناگون دارای اهمیت و ضرورت بسیار بوده است. زیرا از یک سو، علاوه بر ایجاد علاقه مندی در دانش‌آموزان پایه چهارم دبستان …….. به درس قرآن ، میزان فعالیت و مهارت آنان در روخوانی ، روان خوانی ، قرائت و حفظ آیات ، پیام ها و داستان های قرآنی را افزایش می داد.

مقدمه

قرآن، پيام روشن الهي است که همه انسان ها را به راستي و رستگاري دعوت مي کند. از صدر اسلام تا کنون، آموزش اين پيام جاودانه الهي، از مهم ترين اهداف تعليم و تربيت در ميان مسلمانان بوده است. در کشور ما نيز، به اقتضاي جايگاه دين اسلام در فرهنگ مردم ايران و جايگاه ويژه قرآن در اعتقادات ديني، بايد آموزش قرآن مورد توجه همگان باشد تا شرايط مساعد براي تحقق اهداف اين آموزش فراهم آيد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.