اقدام پژوهی بکارگیری روش خلاق برای کاهش استرس درس ریاضی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
25 آگوست 2018
نوع فایل
word
حجم فایل
1
تعداد صفحات
26
دسته بندی
تعداد بازدید
1716 بازدید
۵۰,۰۰۰ ریال

با سلام و درود فراوان به همراهان عزیز و معلمان گرانقدر با  اقدام پژوهی بکارگیری روش خلاق برای کاهش استرس درس ریاضی  در خدمت شما هستیم  فایلی که کاربست روش های به کار گرفته شده معلمان درس ریاضی برای دانش آموزان را برای کاهش استرس بررسی کرده است

 اقدام پژوهی بکارگیری روش خلاق برای کاهش استرس درس ریاضی

نوع فایل اقدام پژوهی روش های خلاق کاهش استرس  word قابل ویرایش است و تعداد صفحات آن ۲۶ صفحه می باشد این فایل به صورت کامل و جامع موضوع فوق الذکر را بررسی و تحلیل نموده است.

 اقدام پژوهی بکارگیری روش خلاق برای کاهش استرس درس ریاضی

چكيده

امروزه با توجه به تسلط رشته ریاضی بر علوم و تکنولوژی جدید ضرورت بیشتری برای یادگیری این علم و فهم و درک قوانین آن حس می شود. از این رو آنچه معلمان نیاز به دانستن آن دارند، ساده سازی در مفاهیم ، تاکید بر مبانی اولیه علم ریاضی و ارائه تمرین ها و مثال های گوناگون است ومهم تر از همه اینها ایجاد انگیزه است و بهترين انگيزه که مخصوصا در يادگيري و علاقه به رياضي نقش عمومي ايفا مي کند بيان ريشه هاي تاريخي و بيان تارخ رياضيات در پيشرفت رياضي مي باشد.

مقدمه

بسیاری از دانش آموزان به دلایل گوناگون از جمله شیوه تدریس معلم، تجربه های ناموفق، فشار های والدین، کم تمرینی و دشواری در یادگیری مفاهیم ریاضی چنان از این درس دچار ترس و استرس می شوند و از خود مقاومت نشان می دهند که گاهی ساده ترین اعمال ریاضی را هم نمی توانند انجام دهند.

در حالی که امروزه با توجه به تسلط رشته ریاضی بر علوم و تکنولوژی جدید، ضرورت بیشتری برای یادگیری این علم و فهم و درک قوانین آن حس می شود. از این رو آنچه معلمان نیاز به دانستن آن دارند ، ساده سازی در مفاهیم، تاکید بر مبانی اولیه علم ریاضی و ارائه تمرین ها و مثال های گوناگون است

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.