پاورپوینت بررسی نقش آموزه های دینی بر رفتار و روابط انسانی در آموزش و پرورش


در حال بارگذاری
25 خرداد 1397
Powerpoint
1
10
296 بازدید
۳,۰۰۰ تومان
خرید

پاورپوینت بررسی نقش آموزه های دینی بر رفتار و روابط انسانی در آموزش و پرورش عنوان فایلی است که هم اکنون در سایت مقاله یک در حال بازدید از آن هستید این فایل به صورت مختصر و کامل به موضوع پرداخته است.

پاورپوینت بررسی نقش آموزه های دینی بر رفتار و روابط انسانی در آموزش و پرورش

این فایل با فرمت پاورپوینت در ده اسلاید تهیه و تنظیم شده است .که دیزاینی زیبا و جالب توجه دارد

پاورپوینت بررسی نقش آموزه های دینی بر رفتار و روابط انسانی در آموزش و پرورش

قسمت هایی از متن 

معلم، برنامه درسی و گروه دوستان و هم کلا سی ها در تربیت اعتقادی، اخلاقی و عبادی نقش دارند. عدم رعایت اصول تربیتی، نا کار آمدی محتوای کتب درسی، تعارض میان آنچه در مدرسه به دانش آموز آموزش داده می ‌شود با آنچه از خانواده و محیط کسب کرده، عدم هماهنگی میان کادر مدرسه و رفتار های ضد ارزشی گروه دوستان و هم کلاسی ها از جمله عواملی هستند که موجب آسیب به تربیت دینی دانش آموزان خواهد شد.جامعه‌ ی دینی نیاز به تربیت دینی دارد تا افراد در آن استعداد های شان را شکوفا سازند.

شیوه ‌ی تربیتی مدرسه بر شخصیت دانش آموز ان بسیار مؤثر است. تربیت در همه ‌ی ابعاد اعتقادی ، عبادی و اخلاقی با توجه به ابعاد وجودی انسان کار ساد ه ای نیست. لذ ا لازم است همه ‌ی عوامل مؤثر بر تربیت در مدرسه و خارج از آن به طور هما هنگ به تربیت افراد بپردازند. در این نوشتار سعی شده بررسی نقش آموزه های  دینی بر رفتار و روابط انسانی در آموزش و پرورش پرداخته شود و زوا یای گوناگون این موضوع روشن گردد.

کاربران عزیز در صورتی که این فایل به نظر شما نیاز به توسعه و افزایش اسلاید دارد با ما تماس بگیرید طبق نظرات شما اقدام به افزایش این فایل با توجه به خواسته ی شما اقدام خواهد شد .

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.