مبانی نظری و پیشینه تحقیق کتاب های کمک درسی


در حال بارگذاری
6 تیر 1397
word
1
16
591 بازدید
۴,۰۰۰ تومان
خرید

با سلام و احترام یکی از مهمترین ابزارهای راهنمای دانش آموزان در امر درسی تدوین کتاب های کمک درسی می باشد مبانی نظری و پیشینه تحقیق کتاب های کمک درسی فایلی است که به تعریف و جزییات کامل موضوعی که اشاره شد می پردازد.

مبانی نظری و پیشینه پژوهشی پایان نامه کتاب های کمک درسی

فایل موجود دارای 16 صفحه می باشد که در آن به تعاریف، منابع، ویژگی ها و ابعاد موضوع با پیشینه داخلی و خارجی پرداخته شده است.

مبانی نظری و پیشینه تحقیق کتاب های کمک درسی

فهرست مطالب

 1. کتاب های کمک درسی
 2. ویژگی های کتاب های کمک درسی
 3. براي تقويت برنامه آموزشي نوشته مي¬شوند
 4. تكميل كننده كتاب درسي هستند
 5. با شيوه هاي جذاب تري به موضوع مي پردازند
 6. مفاهيم را به صورت غير متمركز عرضه مي¬كنند
 7. نقش کتاب های کمک درسی در نظام آموزشی
 8. پیشینه پژوهش
 9. پیشینه داخلی
 10. پیشینه خارجی
 11. منابع

كتاب­هاي درسي كتاب­هايي هستند كه براساس برنامه درسي خاص و با هدف معيني از سوي مراجع ذيصالح در وزارت آموزش و پرورش به تصويب رسيده­اند و در چارچوب زماني معين آموزشي و متناسب با پايه، رشته، شرايط ذهني و سني تدريس مي­شوند. منظور ما از كتاب آموزشي كتاب­هاي كمك آموزشي و كمك درسي است. كتاب­هاي كمك آموزشي: كتاب­هايي هستند كه به منظور ايجاد انگيزه، توسعه يادگيري، افزايش دانش و سواد علمي، پرورش مهارت عملي، رشد روابط اجتماعي و ارتقاي يادگيرنده، براساس هدف­ها و برنامه­ هاي خاصي تنظيم مي ­شوند و لزوما به برنامه درسي دورة تحصيلي وابسته نيستند و شامل كتاب­هاي دانش افزايي براي معلمان و دانش­آموزان، پرورش مهارت­هاي فرايندي و عملي براي دانش­آموزان، مهارتي و روشي براي معلمان هستند. كتاب­هاي كمك درسي: كتاب­هايي هستند كه به منظور تسهيل، تقويت، تكميل و تعميق يادگيري و فراهم كردن آموزش جبراني براساس هدف­ها و برنامه­هاي درسي دوره و پاية تحصيلي خاصي تهيه و تنظيم مي­شوند. اين كتاب­­ها الزاما به هدف­هاي برنامة درسي وابسته­ اند كه شامل كتاب­هاي كار و فعاليت­هاي يادگيري، كتاب­هاي تمرين، كتاب­هاي سنجش و ارزشيابي پيشرفت تحصيلي دانش­ آموزان و كتاب­هاي فعاليت محور مي­ شوند (نوریان، 1389).

  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.