دانلود پاورپوینت اعتماد بر او


در حال بارگذاری
15 آگوست 2018
Powerpoint
873 بازدید
۳۰,۰۰۰ ریال
خرید

با سلام و درود به همراهان سایت با دانلود پاورپوینت اعتماد بر او که در این فایل به اطمینان و توکل به خداوند پرداخته شده است در خدمت شما هستیم.

پاور پوینت اعتماد بر او

این پاورپوینت به صورت کامل با دیزاینی زیبا در 17 اسلاید به موضوع اعتماد کردن و اعتماد داشتن پرداخته است.

دانلود پاورپوینت اعتماد بر او

قسمتی از متن فایل

وَ مَنْ یتَوَکلْ عَلَی اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکلِّ شَیءٍ قَدْراً

از مهم ترین مولفه ها برای عزت نفس انسان ها توکل و تکیه به خداوند است. کسی که به خداوند توکل حقیقی دارد هرگز خود را در برابر دیگران تحقیر نمی کند انسانی که به خدا توکل داشته باشد سعادتمند بوده و بر حفظ مصالح و منافع انسان کافی است. آگاهی که انسان به شناخت توانمندی ها و استعداد های خود و توکل به خدا دارد موجب شده است تا انسان در امور زندگی خود به یاری خدا توکل داشته باشد و تمام سعی و کوشش خود را به کار گیرد. امام صادق در حدیثی نقل کرده اند که گروهی از انصار پیش پیامبر رفتند و گفتند ای رسول برای حاجتی به نزد شما آمده ایم حاجت ما از تو این است که بهشت را در پیشگاه پروردگارت برای ما ضمانت کنی.

پیامبر به فکر فرو رفت و سرش را به زیر انداخت و سپس با زدن چند بار عصای خود بر زمین عنوان کرد به شرطی ضمانت می کنم که از هیچ کس جز خداوند تقاضا نکنید. و آنان تعهد کردند که در زندگیشان چیزی جز از خدا نخواهند. تحقق این امر توکل بر خدا و استعانت از اوست نه از بندگان خدا. انسانی که دارای عزت نفس بالا باشد در کسب علم و دانش می کوشد و با رعایت تقوا و توکل بر خداوند تمام توان خود را به کار می بندد تا به هدف خود برسد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.